Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most derült fény arra, hogy...

Most derült fény arra, hogy eltűnt egy létra az udvaromból. Október utólsó napjaiban tűnt el. Tehetek-e feljelentést? Érdemes-e feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
jan. 14. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Feljelentést jogilag megteheted. Az ég világon semmi akadálya.


Érdemes-e? Hát..általában a önkormányzat által üzemeltet térfigyelő kamerák 8 vagy 30 napot rögzítenek.


Az ipari kamerák 3 vagy 7 napot. Egyik sem többet mint 30 nap.


Te döntsd el van-e értelme. Nincs semmilyen nyom, anyagmaradvány, kamerafelvétel, semmi.

Ha akar neked segíteni a rendőrség ha nem, nincs semmi amin elinduljanak, te is tudod valószínű mi lesz belőle.


Másik oldalról, tehetsz bejelentést e-mailben is. Az azért nem akkora fáradtság.

jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tegyél, nem kerül semmibe. Ismerős biciklijét úgy vitték vissza a rendőrök, hogy azt se tudta, hogy ellopták! A fickó pajtája vagy mije tele volt lopott cuccal és amikor elkapták mindent elmondott honnét van. Ismerős bringája meg valami sufniban volt ahová hónapok óta be se nézett, szóval nem kis meglepetés volt, amikor csöngettek, hogy megvan a bringája.
jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha azért lopnak el egy létrát, mert kell valahová máshoz a környéken egy betöréshez.

Szerintem jelentsd be.

jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sem lenne érdemes, ha egy percen belül vetted volna észre. A "rendőrség" nem foglalkozik bűncselekményekkel.
jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

na jó hogy mondod, meg is nézem az enyémet, megvan-e még...

3 éve költöztem ide, mint kiderült, egy besurranó tolvaj mellé. :S

Még jó, hogy előtte megkérdeztem a másik szomszéd mamikától, rúgjam telibe.

jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oszt milyen létra vót tezsvírem, netán olumínyum?
jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HunLo ***** válasza:

Én szerintem próbáldmeg hátha meglesz a tolvaj.

Én már csak azért is tennék feljelentést ,hogy nehogy eltünjön más dolgok is.

jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Béla volt, nemrég mászott be az ablakon, de nyakon csíptem és beesett a patakba létrástól 🤣
jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!