Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nálam lakásfelújitást végzett...

Nálam lakásfelújitást végzett építési szakember, nem fejezte be az elvállalt munkát, előleget vett fel tőlem és számlát sem adott. Van értelme egyáltalán így feljelentést tennem?

Figyelt kérdés
Szerződést nem kötöttünk, ami részemről hiba volt,de a munka harmadánál emailben küldött részletes elszámolást, valamint a munkadíj kifizetése utalással történt mivel én Ausztriában dolgoztam csak nem az ő hanem a párja bankszámlájára. Összesen több mint 4 millió Ft-ot utaltam neki, ebben volt anyag és munkadíj is. Utoljára kért tőlem 400 ezer Ft ot és azóta nem elérhető.

jan. 16. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván helyszíni szemlével, utalásokkal, levelekkel stb bizonyítható, hogy mi történt. A szóbeli szerződés is szerződés.
jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 17. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!