Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtalálhatnak magánnyomozók?

Megtalálhatnak magánnyomozók?

Figyelt kérdés
Ha van ellenségem aki meg akar találni engem és felbérel egy magányomozót akkor ők a beleegyezésem nélkül kiadhatják neki a lakcímemet? Ha igen, hogyan tudnám ezt megakadályozni?

jan. 17. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Megtalálhatnak. Sehogy nem tudod megakadályozni. Ne élj olyan életet, melyben ellenségeket gyűjtesz.
jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Megtalálhatnak."

És, hogyan? Hogy lehet ez egyáltalán legális??? Honnan szedik elő a lakcímemet?

"Sehogy nem tudod megakadályozni."

Valahogy biztos meg lehet! Honnan szedik elő a lakcímemet? Kiktől kérdezik meg? Nem lehet megmondani bizonyos szerveknek megmondani, hogy ne adják ki magánnyomozóknak a lakcímemet?

jan. 17. 23:56
 3/6 deadghost válasza:
Nem szükséges, hogy megmondja bárki is a lakcímedet. Ezt elárulod magad, amikor hazamész… Persze abban az esetben, ha soha nem mész el otthonról, akkor meg sem tudnak figyelni. De az előttem hozzászólónak van igaza, az a legjobb módszer.
jan. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magánnyomozók egykori rendőrök. Vannak kapcsolataik. Mindent megtudhatnak
jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Nem szükséges, hogy megmondja bárki is a lakcímedet. Ezt elárulod magad, amikor hazamész… Persze abban az esetben, ha soha nem mész el otthonról, akkor meg sem tudnak figyelni."

De ha nem tudnak megfigyelni mert óvatos vagyok akkor valahol utánam tudnak kérdezni és ki adhatják a lakcímemet? Meg tudom valahogy oldani, hogy semmilyen hivatalos helyen ne adják ki a lakcímemet, ne tudják lenyomozni?

jan. 18. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogyha az állandó lakcímem eltér az ideiglenes lakcímemtől (tartózkodási helyemtől) akkor a magánnyomozók csak az állandó lakcímnek tudnak utánanézni vagy (ha nagyon óvatos vagyok és nem követnek) a tartózkodási helyemnek vagyis ideiglenes lakcímemnek is valamilyen hivatalos forrásból?
jan. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!