Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az e cigi, elfbar/poco legális...

Az e cigi, elfbar/poco legális kiskorúak számára?

Figyelt kérdés
Nagyon sok iskolás szivja, akár általánosban iskolab is. Ha ez illegális, honnan szerzik?

febr. 1. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Az elfbar konkrétan senkinek nem legális Magyarországon.
febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%
Határozottan nem legális, de az elf a mi országunkban amúgy sem nem csak a kiskorúaknak. Az hogy honnan szerzik be... A suliban van egy pár ember aki árul. Azt hogy ők honnan szerzik be arról már fogalmam sincs.
febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De én csak azt nem értem, ezt miért szarják le ennyire?

Ez egy teljesen illegális dolog és minden harmadik tinédzser ezt szívja, akár iskolában, és még sem csinálnak belőle nagy ügyet

febr. 1. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljanak velük? Nem állhat minden tini mellett egy rendőr.
febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Hát én szerencsére nem dohányzom, meg már ki is öregedtem a kamaszkorból, de személy szerint én sokkal szívesebben elfbaroznék, mint cigiznék. Sokkal egészségesebb, hiába van benne több nikotin.

Gondolom ezért ilyen elnézőek a hatóságok. Amúgy meg nem lehet mindenkihez kommandósokkal berontani elfbart keresni, főleg ha nem elfbar dealer.

febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jogos...
febr. 1. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen
febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
De ha szerinted létezik olyan jogszabály, amely bármelyiket is tiltja ezen személyeknek, azt ide bemásolhatod. Nagy szetetettel várjuk! :)
febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ott van az eb elhantolva, hogy amit semmi sem tilt azt szabad. Tehát legális. És ismét sikerült felpontozni a barom válaszokat. Muhhahhahha...
febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

A dohányzás semmilyen formája sem illegális a kiskorúaknak. Ahogy az alkohol sem. Azt szívnak s isznak, amit akarnak.


Hogy a boltos kiadja ezeket a termékeket a kiskorúnak, na az a illegális.

febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!