Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az edzőcipőnek a sarkában...

Ha az edzőcipőnek a sarkában a szivacs kikopik 4 hónap alatt akkor azt kicserelik garanciába?

Figyelt kérdés

Persze a blokk megvan. 1 ev szavatosságot vállalnak.

Mostmár unom hogy mindegyik cipő igy megy szét.



márc. 6. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél másik fajta cipőt. Ezt meg vidd vissza
márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ezt kerdeztem
márc. 6. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd ráfogjak hogy nem rendeltetésszerűen használtad.De egy próbát megér.
márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 pedig válaszoltam. Azt írtam, vidd vissza. Szerinted az mit jelent? Sétálj egyet? :)
márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hol kopik ki a szivacs? Belül? Akkor az azt jelenti hogy túl nagy es ki be jár a sarkad ahogy lépsz. Most vagy veszel vastagabban párnázott sarkút, lásd deszkás cipők, vagy fél - 1 számmal kisebb kell
márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Részletezem: A cipő most új. De ebből a tipusből ez már a sokadik. Mindegyiknek ugyan ott kopott el a sarka belül. A többi más cipők hasonlóak. De a lábam ekkora. Ezt összel szoktam hornani, egy fekete cipő. Értelemszerüen nyáron nem.

Gondoltam a cipésszel beletetetek a sarkába egy darab bőrt az nem fog elkopni. Viszont ha véletlen leválik a talpa akkor lehet hogy arra fognak hivatkozni hogy a sarkához hozzányúltam. Na most jön a szavatosság. ..Akkor igy hagyom es ha elkopik megint a sarka akkor visszaviszem. Ezért kérdeztem hogy erre érvenyesíthetek e szavatosságot.

márc. 7. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Fotózd le.
márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

Ez jó ötlet!

márc. 10. 09:09
 9/11 A kérdező kommentje:

A bal oldali aránylag új, néhányszor volt hasznalva.


[link]

márc. 10. 12:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kifűzés nélkül veszed le-fel? Általában akkor kopik el ilyen csúnyán. Erre sajnos nem fogják megadni a garanciát.

Én is ilyen módon tettem tönkre a cipőimet sokáig, cipész ragasztott bele vékony bőrt. De mióta ki-befűzöm a cipőket, ez a fajta hiba sokkal később jön el, sőt, van, aminek a sarkát hamarabb lekoptatom a csámpás menésemmel, minthogy ez a hiba jelentkezzen.

márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!