Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye már nem lehet ebből...

Ugye már nem lehet ebből semmi gond?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete egyik hölgy ismerősömmel vásárolni voltunk a Tescoban , kb 14 ezer Ft értékben, de szerettünk volna egy kicsit spórolni, ezért egy tálca tojást is tettünk a kosárba, viszont rátettük a kabátot, mert tudtuk hogy ilyen sok dolog közt úgysem lehet feltünő egy tojás. Odamentünk a pénztároshoz, a nő nem kérte hogy emeljük fel a kabátot, mi meg nem emeltük fel és így nem vette észre a tojást. Csak a tojásról volt szó, a többit mind rendesen kifizettük. Nem riasztott semmi, mert ezen a tojáson nem volt semmi, az csak a drágább dolgokon van. Szar érzés, megbántam, nem szoktam és nem is szándékozom már ilyet tenni, de ugye ha ott a helyszínen nem történt baj, ugye most már nem is fog, és ugye most már nem kell vádolnom magam emiatt. Ennél nagyobb bűnöm nem volt még. Légyszi kötekedők ne irjanak, előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. okt. 25. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nem lehet. kilopnak ennél ezerszer (szó szerint) nagyobb értékeket is gond nélkül.
2010. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Már nem. De ha ott kiderül, a zsandárok szétszaggatták volna a kloákádat. És most nem viccelek.
2010. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Kereskedelmi igazgató vagyok az egyik pesti hyperben....-ne gyere be többször,mivel minden felvétel rögzítve van és minden nap visszanézzük a napi történéseket---sajnos erről kép készül és már a bejáratnál két biztonsági őr is rád veti magát,amint át akarod lépni a bejárati ajtót-működik a kitiltás nálunk....
2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem Pesten történt
2010. okt. 25. 17:52
 5/9 anonim válasza:
25%

a 17 49-nek


Ja majd visszanézitek mi? A szomszédom rendszeresen járt lopni a corába és csak 2 év után fogták meg. Nem jött össze a kutyazsákos trükkje. De addig rendszeresen lopott legót, xboxos játékokat stb. Ja és amikor elkapták nem volt nála személyi kihívták a rendőröket és amíg kiértek vigyorogva mesélte a főnöknek, hogy miket csinált (persze ő azt mondta, hogy hallota a cigányoktól a kocsmában de ő csinálta). Amikor a rendőrök kijöttek akkor álítólag úgyráztak a főnökkel kezet mint valami igazság bajnokai :)

aztán elkeztek beszélgetni a főnökkel és feltartották szegény szomszédomat és ezért neki kellett odaszólni a rendőröknek: elnézést én vagyok a bűnelkövető. Ő mondta. Meg még annyit, hogy a főnöknek tök vörös volt a feje egész idő alatt még ki is zavarta a biztonsági őröket. :)


szóval te 17 49-es elfogok menni az üzletbe ahol főnök vagy és ki fogom rúgatni magam de úgy, hogy te lészel a ludas és téged is ki fognak rúgni ezért aztán mehetsz valami kubikus munkát csinálni. Dögöljenek meg a főnökök.

bár mondjuk mér lusta vagyok törölni ezért írom, hogy nem téged foglak kirugatni mert a te munkád az kell, hanem valami olyan embert aki szegény szerencsétlen árúfeltöltőknek a főnöke.

2010. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Most már nem.

Viszont ne haragudj, de hogy juthatott eszetekbe, h pont eg tálca tojáson spóroltok?! :DDD Sztem ez azért annyira kis tétel....nem tudom, nem értem tényleg, de mind1...

2010. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

17:49-

Ilyen írásképpel, és fogalmazási ambíciókkal lettél kereskedelmi igazgató?

meg ez a szöveg.....Valószínű, h egész éjszaka figyelmesen visszanézték az aznapi fölvételeket, aztán kitűnő arcmemóriájuknak köszönhetően a legközelebbi alkalomkor RÁVETIK magukat az illetőre.

Ne röhögtess már.....

Ez kamu. -.-

2010. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok miskolci de nálunk itt Miskolcon a tesco-s cigányok (mi csak így hívjuk őket) minden nap eljátsszák ezt és eddig a kutya se szólt rájuk ... most egy kis tojás miatt sírsz? egy hónapig kerülök utána azt se tudják ki vagy ..persze azért ne ugyanabba a ruhába ugyanúgy a pároddal és nem lesz gond tuti..de azért szépé ,hogy ilyen rendes lelkiismereted van...
2010. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amatőr bünözésXD lop egy tojástXD megérdemlnél érte 1-2honap börtönt kijozanitásul.
2010. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!