Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy olyan országban, mint...

Egy olyan országban, mint India- ami 2023 április óta a legnépesebb-, létezik személyi igazolvány/ jogosítvány?

Figyelt kérdés

És ha 4000 nyelvet beszélnek, egy igazoltatáskor vagy,hivatalos ügyeknél kötelező a hindit használni?

Mi lesz 2050 után, amikor 3 milliárdan fogják lakni?



márc. 18. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak 2050 után 3 milliárdan lakni, ott sincs már meredek emelkedés. Amúgy nem tudom van-e személyi ott, esetleg csak tartományi szinten, nem is országosan.
márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én olyat hallottam, hogyha a népesség elér x milliárd embert a földön akkor be fog állni.


Indiában biztos van egy alapnyelv, amit mindenki beszél, így igazoltatáskor azon a nyelven tudnak kommunikálni. Jogosítvány is biztos van náluk, mivel ugyanúgy meg kell szerezni az engedélyt, tanulni kell vezetni.

márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

„Mi lesz 2050 után, amikor 3 milliárdan fogják lakni?”


Észre se fogják venni. A különbség annyi lesz hogy eddig az utcákon bokáig jártak a szarban, 2050-ben meg már térdig fognak. De ha eddig nem zavarta őket, akkor 30 év múlva sem.

márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indiában már 3 éve 2,1 alatt van a termékenység. 2040-ben lehet már csökkeni fog a számuk.
ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!