Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beidéztek jövő hét csütörtökre...

Mindentudó99 kérdése:

Beidéztek jövő hét csütörtökre katasztrófavédelmi próbára előadasra tanfolyamra. Itt falun ahol lakom. A részvétel kötelező kibúvó nincs. Hogyan lesz a napom elszámolva mert dolgoznom kellene?

Figyelt kérdés
Gondolom nem szabadság. Igazolt fizetetlen vagy igazolt fizettett lesz a napom?
márc. 22. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazolt fizetett ha kérsz igazolást.
márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszem az idézést. Köszönöm
márc. 22. 11:52
 3/5 árokpart ***** válasza:
Hogyan lehetséges ez? Az ilyesmit országos szinten lehet csak elrendelni.
márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
Sehol az országban máshol nincsen ilyen elrendelve. Szerintem érdeklődjél Katasztrófavédelem helyi illetékes területén, hogy mi ez pontosan és milyen alapon és miért rendeltek el ilyesmit.
márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 3 éve is hívtak akkor beteg voltam így elfogadták hogy nem tudok résztvenni. 50-100 ezer ha nem jelenek meg. Nem gond egy alkalom tanfolyam vagy kiképzésnek írják. Katasztrófa esetere mozgósíthatnak ha szükség van rám és másokra. Árvíz földrengés stb. Mindíg is volt ilyen. Nem lényeg csak az érdekelt volna miként lesz elszámolva. Beadtam a papírt majd a hr megmondja. Lehet hogy igazolt fizetetlen. De akkor inkább kiveszek egy szabit.
márc. 23. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!