Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes havi 20 Euróért...

Érdemes havi 20 Euróért hagyni azt; hogy valaki bejelentsen a lakcímemre egy vietnámi bevándorlót?

Figyelt kérdés

Állítólag 8négyzetméter elég 1 fő bejelentésére.Az azt jelenti, hogy egy 120 négyzetméteres lakásba 15 db vietnámi ürgét lehet bejelenteni?

Ez is valami óriásátverés.



márc. 22. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Aztán ha megjelennek az ajtódban a kis matracukkal, hálózsákjukkal, mit fogsz csinálni? Mert ha be vannak oda jelentve, a rendőr fog neki segíteni feltörni a zárat.
márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam többek között.

Régebben kb. 10 éve az embercsempészéshez gyűjtöttek így balekokat

Adnak kocsit plussz fejenkent 2-300 Eur-t aztán addig gyarapodott a bebukottak létszáma a műintézményekben, hogy már ki kellett engedni belőlük.

Igaz ez már egy újabb turnus.

márc. 22. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Havi 300€-ért esetleg.

Egy darabot.

De csak elméletben.

Amúgy bármikor ki lehet őket jelenteni, ha nincsenek a tulajdoni lapon.

márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam.

Nem gondoltam bele már minden részletbe onnantól hogy nevetséges az összeg illetve a legrosszabból indultam ki - a meglévő fogalomtáramat felhasználva,amiben pedig az 1-es válaszoló verziója az első.

márc. 23. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:

15-öt ne vállalj ha jót akarsz. Havi 20 euró pedig szóba sem jön. Toldd meg egy nullással.

En rokonnak ajánlottam 100at h jelentsen be.

márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
57%
Az 1-es hülyeséget ír. A bejelentett lakcím nem ugyanaz, mint a tulajdonjog.
márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

#6

A kettőnek semmi köze egymáshoz, az albérlő se tulajdonos, és mégis ott lakhat, és nem rakhatod ki egyszerűen akkor se ha nem fizeti még a rezsit se. Ha meg be van jelentkezve, az egyben azt is jelenti, hogy ott a tartózkodási helye, vagyis jogszerűen lehet a lakásban. Amennyiben nem tulajdonos, de mégis valamilyen jogcímen ott tartózkodik, és nem fizet az ott lakásért, rezsiért, az meg egy külön polgári peres téma

ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xp ali ***** válasza:
Hú, azt biztos nem hagynám. Ha bejelenti, nem zárhatod ki a lakásból. Sem őt sem a családját. És ha valamibe belekeveredik, nálad fogja a rendőrség keresni hajnal 2kor és a behajtó is behajthat aztán perelheted vissza a cuccaidat. Gondold át sztem.
ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eszembe sem jutott az ötletét megvalósítani; csak azért tettem itt fel a kérdést, hogy a Jóember több tájékoztatást kapjon.

ápr. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!