Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kaptam rendes kinyomtatott...

Nem kaptam rendes kinyomtatott szerződést csak egy e-mailes állásajánlatot?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete dolgozok az új munkahelyemen, viszont nem kaptam rendes papíralapú munkaszerződést, amit alá kellett volna írni csak e-mailben egy ajánlatot munkakezdés előtt még (ebben a fizetésem, egyéb juttatások, a munkakör illetve a munkaidő szerepel valamint az, hogy határozatlan időre vesznek fel.) be vagyok jelentve egyébként rendesen, ellenőriztem az ügyfélkapun keresztül. Viszont akkor se tetszik ez nekem, hogy nem láttam semmilyen aláírt normális szerződést, jeleztem a HR felé, aki szerint 10 napom van megkapni a szerződést (?) ami igazából 2023 óta 7 nap, de se baj… csak nekem bűzlik ez az egész? Nem feltétlenül akarnék eljönni, de ez nagyon nem szimpatikus nekem. A többiek között van aki állítólag féléve van ott rendes szerződés nélkül, amit nem értek… mit tegyek? Milyen bajom származhat ebből?
ápr. 17. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ajánlat elfogadásával lényegében létrejött a szerződés. Téged nem igazán érhet érdemi hátrány.
ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!