Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az nem illegális a RetroRádión...

Kollardiana873 kérdése:

Az nem illegális a RetroRádiónál, hogy a Bochkorban mindenkit kigúnyolnak?

Figyelt kérdés
A tegnapi kérdésükre apum beírta nekik a történetet, amit ugyan elolvastak, de kinevették az incidens miatt és nevettek is.

ápr. 19. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
De illegális, 2-8 évi börtön jár érte. Ilyen hülye kérdést.
ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Most erre mondanék egy hasonlatot, arról hogy min ne csodálkozzon az adott személy ha...

Amúgy meg ezeket a mélyparaszt "röhögős" rádióműsorokat hallgassa akinek hat anyja van.

ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hallgatom, csak a zene miatt.
ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zene miatt?? Hát az még szörnyűbb, mint annak a türhőnek a dumája.

Aki olyan ostoba, hogy szórakoztatónak találja azoknak az alázását, akik nem tudnak visszaszólni, hát az meg is érdemli.

ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem illegális, de engem őszintén meglep, hogy Bochkort nem verték még össze. Az meg még szomorúbb, hogy 2024-ben igény van rá, hogy 60 éves piás dohányos korlátolt majom idétlenkedik.


Az irodában kell hallgatnom őket a munkatársaim miatt, és tényleg mindenkin élcelődnek a biciklisektől kezdve Shane Tusupig, vagy a transzneműekig. Nemrég azon poénkodtak a három kívánságos bohóccal, hogy ott lennének vkinek a 18 éves lányának a fürdetésénél.


A "zene miatt hallgatom" hozzászólón én is elcsodálkoztam. Ugyanaz a 30-40 szám megy állandóan, ráadásul híresebb előadóktól adnak 1-2 ismertebb számot.

ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!