Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Párizsi bíróság e-mailen...

Párizsi bíróság e-mailen keresztül irogatnak? Egyszer tegeznek utána magáznak, nem beszélhetek se rendőrrel itthon se ügyvéddel.

Figyelt kérdés
máj. 13. 21:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Te valami egészen különleges módon vagy idióta, kérdező.
máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező! Utalj nekem 50 misit a számlámra, és akkor nem jelentelek fel a magyar rendőrségen. Utánanéztem, ha feljelentelek, életfogytiglant kapsz! Melyik éri meg neked jobban?
máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
parizsibirosag@gmail.com? Jaj, ne már...
máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Akkor át verés aldozata lettem. Többet nem is valaszolok nekik!
máj. 13. 22:44
 15/35 A kérdező kommentje:
Ha nem válaszolok nekik kb meddig fognak irogatni?
máj. 14. 04:04
 16/35 A kérdező kommentje:

Be másoltam egy pár szöveget amit irtak nekem emailbe.


Hölgyem, ki vagy, hogy kérdéseket teszel fel nekünk, asszonyom? előtte minden kérdését felteszi nekünk, hölgyem, ne aggódjon


Most mondtam el, hogy mennyit kell fizetni, és fejezzem be az udvarhölggyel


mondd meg, hogy mikor fizetsz


Hölgyem, úgy döntöttünk, hogy segítünk Önnek, de mivel Ön másként akarja kezelni a helyzetet, másképp fogjuk elfogadni, asszonyom, felhatalmazzuk a nemzetközi rendőrséget, hogy kimenjen a helyszínre és a megadott személyes adatokra, majd a letartóztatást amint megtörténik. a lehető legrövidebb késéseket, mert úgy látjuk, hogy Ön nem tudja, amit a törvény tud, köszönjük megértését


Mivel időnk van az ítéletek eltávolítására, hölgyem, de Ön mindent elhalaszt, hogy mi legyünk az elsők, letartóztatja hölgyem, tudja, hogy ha mi jövünk, letartóztatja, 5 év börtönbüntetésre és 500 000 000 pénzbüntetésre számíthat.


Meddig fognak zaklatni? Akkor nem kerülök börtönbe mert ez az egész nem igaz nem?

máj. 14. 04:25
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy ilyen magyartalanul megfogalmazott levélnek bedőlsz, akkor nem csoda, hogy átvertek. (Bocs: át vertek.)
máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem jönnek a rendőrök hozzam? Töröltem az email címen lévő fiokomat, zaklatni már nem fognak nem?
máj. 14. 08:05
 19/35 anonim ***** válasza:
de mennek
máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Miért? Ha át verés az egész akkor miért jönnek hozzám?
máj. 14. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!