Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be lehet e valakit perelni...

Be lehet e valakit perelni azért mert át vert éveken keresztül?

Figyelt kérdés
Egy illető éveken keresztül hazudott nekem, anyagi károm nem származik belőle, de szeretnék bosszút állni. Részleteket nem szeretnék megosztani.

máj. 25. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hacsak nem visszaélt a személyiségi jogaiddal vagy zaklatott, akkor sehogy.
máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Azt mondta anyu, hogy a húsvéti nyuszi tényleg tojást tojik?
máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Fordulj ügyvédhez, az majd kijózanít.
máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Mi történt? Azt hazudta, hogy tudsz helyeden írni. A bosszú aljas emberek eszköze. Büncselekmény nem történt. Mi lenne a feljelentés tárgya? Füllents te is valamit.
máj. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
90%

Nem látom a sztoriban a bűncselekmény részt.


Aki meg hülye, az haljon meg, állítja a mondás.

máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de részleteket nem szeretnék megosztani.
máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Összegezve válaszolok, hátha szorul emberség a trollokba is. Én vagyok az aljas mert nem akarom hogy büntetlenül megússza vagy az aki kettős életet él évekig és egy gyermek issza meg a levét? Nem magamat védem azzal hogy nem írom le a sztorit hanem a gyermeket.

A másik kettőt inkább el is engedem, szevasztok trollok.

máj. 26. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet sértődni, kérdező, de ha nem adsz meg semmi részletet, akkor milyen választ vársz?

Annyit tudunk, hogy valaki hazudott neked évekig.

Ha valaki azt hazudja neked évekig, hogy van egy nyaralója Biharmakkoson, azért nem perelhető be.

Ha valaki azt hazudja neked évekig, hogy három heréje van, azért nem perelhető be.

Ha valaki azt hazudja neked évekig, hogy elolvasta a Háború és békét, azért nem perelhető be.

Mégis mit vársz tőlünk?

Vagy tényleg ennyire ostoba lennél, hogy teljes információhiány mellett elvárod, hogy ismertessük a jogi lehetőségeidet?

Ezek után már csak hab a tortán a primitív, lekezelő kommented.

Téged minősít, méghozzá nem is akárhogy.

Szevasz.

máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert eljárt a hátad mögött más nőhöz nem tudod beperelni. Sajnos ez a mai világban eléggé mindennapos, hogy az anyuka kidolgozza a lelkét, az apa eljár máshová, a gyereket leszrja, a gyereknek meg nincs normális apja. Elég szar, én is ebben nőttem fel, de ez nem büntetőjogi kategória, hanem eléggé elterjedt a mai világban. Minden második ismerősöm ugyanilyen életet tud maga mögött vagy a gyereke által vagy saját bőrön tapasztalva. Attól hogy pereskedsz, ki fognak röhögni ez miatt a bíróságon és az apa is. Hacsak nem vert titeket éveken keresztül, nem erőszakolta meg a gyereket vagy nem csinált más törvényszerűtlen dolgot, akkor akár még hirtelen felindulásból sem tudsz annál többet tenni, minthogy kirakod a szűrét és új életet kezdesz a gyerekeddel.
máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
53%

Szevasz, erkölcsi aggályaidat max a családbéli férfiak tudják lekezelni Borsodnádasdon.


Szvsz, troll.

máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!