Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hová lehet fordulni ha a NAIH...

Hová lehet fordulni ha a NAIH nem reagál semmit a bejelentésemre?

Figyelt kérdés

Súlyos többrendbeli személyiségi jogsértések áldozata lettem. Bejelentést tettem a NAIH felé epapiron keresztül, de 3 hónapja nem válaszolnak semmit.

Írtam nemrég a Alapvető jogokbiztosának egy levelet, melyben panaszt tettem, hogy a NAIH nem reagált a bejelentésemre, de még onnan se jött válasz.. Kérdem én, egy jogállamban hogyan lehet ezt megcsinálni?



#törvény #jog #hatóság #eljárás #Alapvető jogokbiztosa
máj. 27. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, mégsem olyan súlyosak azok a jogsértések.
máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mi volt az a súlyos többrendbeli személyiségi jogsértés? Nem lehet hogy csak te képzelsz annak valami piszlicsáré ügyet?
máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is kotelezoek a bejelntesre valaszolni, ha az ugyet elutasitjak.
máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem olyan súlyos mint én gondolom, arról is kellett volna szerintem engem tájékoztatniuk, illetve eljárást lefolytatniuk, adni egy ügyszámot neki stb, mert így még hivatkozási alapom sincsen. Ha átadom az ügyet tegyük fel majd egy ügyvédnek mégis mit mondjak neki, hogy még csak ügyszámot se tudok az egészről?
máj. 27. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!