Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magánterület megsértése?

Magánterület megsértése?

Figyelt kérdés
Sziasztokaz lenne a kérdésem hogy ha van egy terület ami nincs elkerítve semmivel és magánterület tábla sincs rajta akor az ember elküldhetonnan engem ? vagy rám küldheti a rendörséget ?
2010. okt. 31. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. Különben MÁR figyelmeztetett, hogy magánterület ezért tudnod kell.
2010. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez egy örök jó kérdés .... elvileg neki azt jeleznie kellene


már én is kérdeztem egyszer hasonlót h pl az erdőben kirándulva, honnan a frászból kéne tudnom h most éppen magánterületre léptem adott fától számítva ?? úgyhogy ez egy elég sokértelmű kérdés, és engem is nagyon érdekelne, vajon ezt jogilag hogyan is lehet konkrétan meghatározni

2010. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell meghatározni. A magánterületen semmi keresnivalód akkor sem, ha az nincs jelölve. Hogy nem tudod és betévedsz az egy dolog. De felszólításra azonnal el kell hagynod!
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cc már megint? Az előző kérdésedben már 1000x elmondtuk 1000 féle képen, hogy i-g-e-n m-a-g-á-n-l-a-k s-é-r-t-é-s-n-e-k számít!!!!
2010. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de megcseszed, mások meg ezerszer elkérdezték h mégis honnan tudják ???
2010. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De honnan tudom hogy aki elküld az-e a tulaj és hogy tényleg magánterület-e?
2012. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!