Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A prostiknak milyen papírokkal...

A prostiknak milyen papírokkal kell rendelkezniük, hogy az úton állhassanak? Rendőrök beviszik őket vagy büntetést kapnak vagy nem szólnak nekik?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert nagyon sok lányt láttam a szemétégetőnél a legtöbbje 20-on évesek és csak úgy érdekel, hogy van valami engedélyük, hogy csinálhatják ezt vagy csak simán kiállhatnak és nem szólnak nekik. A nyugati pályaudvar aluljáróban ott is sok csajt láttam, de azoknak gondolom nincs papírjuk és mégis mindig ott állnak, nem büntetik őket?? (23/l vagyok)
2010. nov. 23. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem állhatnak az úton.

Az önkormányzat által kijelölt ún. türelmi zónákban árulhatják magukat, az előírt orvosi igazolások birtokában. Az Apehnál is be kell jelentkezni, mert jövedelem forrás.

A kéjelgést( micsoda h-ülye szó, mintha nagy kéj lenne nekik az aktus) nem büntetik, az elősegítését , úm.striciket, szobáztatókat, madámokat -büntetik,

2010. nov. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!