Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A személyiségi jog megsértésén...

A személyiségi jog megsértésénél van kicsi törvénysértés és égbekiáltó törvénysértés?

Figyelt kérdés
Szintől független politizás a lényeg! Mikor bevezettette az szdsz a vizitdijat az nem sértette az alkotmányt ? U.is ,ha nem volt a zsebembe 300 Ft nem mehettem az orvoshoz vagyis ki voltam zárva az alapellátásból nem ?
2010. nov. 26. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, kettős mérce. Ha én csinálom, akkor a társadalmat mentem meg vele, ha ő, akkor diktatúrát épít.


És ez így van bármelyik oldalt nézed...

2010. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma a Fidesz minden olyant megtesz,amit 8 éven keresztül törvénysértőnek tartott! Változott a véleményük,amióta hatalomra kerültek.
2010. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10.22 Tehát az élet fogja igazolni, hogy a kettő közül melyik fog megvalósulni.Ezt egyszer már megéltem.Akkor volt egyfajta létbiztonságra való törekvés az igényektől független,ami sokaknak nem tetszett még most nosztalgiáznak.
2010. nov. 26. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
A privát e-mailba én irtam Önnek minden célzat nélkül.
2010. nov. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!