Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ilyenek a törvények?...

Miért ilyenek a törvények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,Én nemértem hogy (most néztem a TV-ben)Volt 1család és 4és 8éves közti gyerek(ek)-et az apukájuk az anyukájuk és a papájuk bántalmazta testileg és szexuálisan is.azthiszem 15 évet kapnak.

Utána volt olyan hogy egy ember kirabolt valami discot meg előtte is kirabolt valamit és sok pénzt vitt el meg stb.

Nos,én azt nemértem (lehet hogy azért mert még csak 14 éves vagyok)hogy mért (a rablóshoz képest)ilyen enyhe(SZERINTEM)a büntetésük az 1.nek emlitetteknek??!!

Én az ilyen molesztálókat erőszakolókat főleg a GYEREK erőszakolókat,bántalmazóknak adnám a nagyobb büntetést vagyis nagyobb büntetést szabnék ki rájuk mint mondjuk 1 bankrablóra..

Bocs a hibákért ha van.és köszönöm hogy elolvastad.


2010. dec. 1. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Hol hallottad, hogy már elítélték őket?
2010. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aztmondták hogy valószínűleg.
2010. dec. 1. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondták, hogy valószínűleg elítélték őket?
2010. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nyugtasson meg a tudat, hogy a rablót a sitten békén hagyják.

DE a gyereket molesztálót nem. Ha kap 15 évet, amit kétlek, jó, ha 5-öt, akkor már a második év végére kikészítik odabenn. Amint kiderül, hogy gyerekeket bántalmazott, molesztált, a rabtársai mindent elkövetnek, hogy kicsinálják. Kezdve a verésektől, a csicskáztatáson át, a nemi erőszakon keresztül, a folyamatos megaláztatásokon fognak átmenni. És elhiheted, kb. 2 perc alatt kiderül, hogy mit csinált.

2010. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

már elitélték őket és valoszinűleg 15évet kapnak kedves 2.válaszuoló.

3.válaszoló: igen ezt énis sejtettem...és SZERINTEM a rendőrök sem hagyják "annyiban"ezeket a mocskokat..

köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. dec. 1. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a bíró is gyerek erőszakoló és a "fajtájabélit" nem b@sztatja


Drasius KedizA Wikipédiából, a szabad enciklopédiábólUgrás: navigáció, keresés

Drąsius Kedys (Kaunas, Litvánia, 1972. szeptember 4. - 2010. április 18. [1]) litván szőrmekereskedő üzletember, aki 2009. október 5-én lelőtte azt a pedofilt, aki a lányát zaklatta. Kedyst az Interpol is körözte. Tettéért az internetes közösségek hősnek tartják, bár nemzetközi nyilvánosságot nem kapott az eset. 2010 április 18-án szülővárosától 30 kilométerre találták meg a holttestét [2].


Kedys lánya, Deimante, aki anyjával (Kedys exbarátnőjével) él, négyéves volt, amikor elmondta édesapjának, hogy három férfi rendszeresen fajtalankodik vele. A három pedofilból kettőt sikerült azonosítani: Jonas Furmanavičius bíró, Andrius Ūsas politikus, a harmadik, egy Aidas nevű még ismeretlen. A kislányt anyja, Laima Stankūnaitė és annak nővére, Violeta Naruševičienė prostituálta pénzért.


Kedys megtette a feljelentést, és bár tíz pszichológus is megállapította, hogy a gyermek igazat mond, az elkövetőket nem ítélték el. Ezért Kedys október 5-én reggel 8:30-kor lelőtte a kocsijából épp kiszálló Furmanavičiust, és még ugyanazon a napon 10:30 és 11:30 közt Naruševičienė-t is. Tettéért menekülésbe kényszerült, ám alig egy évvel később holtan találták. A rendőrség nem közölte a halál okát, de annyit biztosan közöltek, hogy az áldozat nem végelgyengülésben hunyt el.


Facebook-oldalán jelenleg több mint 23 ezer rajongója van.[3]


Források [szerkesztés]

2010. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemsemmi.
2010. dec. 1. 20:11
 8/9 anonim válasza:
Arról, hogy a rendőrök és a börtönőrök mit tesznek, nem szeretnék beszélni. Ők nehezebb helyzetben vannak, és többet kockáztatnak, mint a bűnözők, úgyhogy az ő tetteikre boruljon jótékony homály.
2010. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak anyit szeretnék kérdezni tőled utolsó válaszoló hogy te honnan tudod hogy börtönőrök és a rendőrök mitcsinálnak?
2010. dec. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!