Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rám is vonatkozik a nyugdíjeme...

Rám is vonatkozik a nyugdíjemelés a következő évre, ha idén szeptemberben kaptam méltányossági emelést?

Figyelt kérdés

Mert abszurd módon alacsony a nyugdíjam, ezért kaptam némi méltányossági emelést szeptemberben, na de ez nem befolyásolja azt, hogy ettől még ugyan úgy megkapom a jövő évre szóló általános emelést, és már erre az új összegre nézve a %-ot?


Így emelve is kemény 44 ezer, csak most ez elbizonytalanított kicsit ...


Valaki otthon van ebben a kérdésben?


2010. dec. 9. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Vonatkozik. Kapsz 1-2 ezer forintot,többet nem.
2010. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaja, hát nagy csodát nem vártam, persze ...

de hát ez a magyar reality


köszi !

2010. dec. 9. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
A szüleimnek (és nekem is) többek között ezért van életbiztosításban megtakarítása, hogy ne csak tengődjenek nyugdíjas éveikben...
2010. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem én, na csak tudod a 44 ezerből nehéz lenne még életbiztosítást is fizetnem ...

(ami volt, azt már megkaptam egy összegben, na de így 44 ezres nyugdíj mellett és 32 ezres havi gyógyszer meg lakás mellett tudod elég hamar elugrott az a kb 3 milla)

2010. dec. 9. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, jól kell forgatni a pénzt, és akkor nem ugrik el...

Na mindegy, azért örülj annak, hogy neked még ennyi is jut, mert a jövő nyugdíjasainak (akik csak az államtól kapnak majd nyugdíjat és nem lesz megtakarításuk), még ennyi se fog jutni, pláne, ha elveszik a magánpénztári megtakarításaikat...

2010. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ebben a kérdésben nem tudok dűlőre jutni magamban :) hogy most elveszik vagy nem veszik ... jó kérdés
2010. dec. 9. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Elveszik, folyó kiadásokra költik, és nem adják vissza... Ez hogyhogy nem egyértelmű?
2010. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem, azt már végül is akkor is elvették ....
2010. dec. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!