Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Befogadó állomásra küldött levél?

Befogadó állomásra küldött levél?

Figyelt kérdés

Küldtem egy leveltt egy magánszemélynek ( menekültnek ) tértivevénnyel a békéscsabai befogadó állomásra de miont időközben kiderült ő már nincs ott és azót mióta elment az intézmény is átalakult.

Ilyenkor mi lessz a levélel ? Átveheti valaki? Vagy vissza kell küldjék nekem? Hivatalos papirt küldtem. Mivel nincs ott igy nincs benne az ottani nyilvántartásba gondolom.

Van rá esély hogy nem bontahtják fel? Gondolom ők nem fogják keresgetni a cimzettet ha nincs ott . Nem tudom hogy megy ez ,ha valaki tudja kérem segitsen. Gondolom van ilyne helyen aki a postát intézi ő átveheti? vagy köteles visszaküldeni mivel nincs ott?

Tudom sok kérdést raktam fel de remélem valaki tud ezügyben segiteni vagy van ötlete..


2010. dec. 11. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez elkallódott :S
2010. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tértivevényel adtam fel nem kalódhat el. Átveheti ott valaki szerintetek? Vagy csak ez értesitést veheti át és mivel nincs ott a személy igy visszaküldik majd?

Szerintem nem bonthatja fel mert ugye van levéltitok . azt tudom hogy ha magánlakásra küldöm más nem veheti át de ebben a helyzetben nem tudom mi az eljárás

2010. dec. 11. 15:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tud senki segiteni?
2010. dec. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!