Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Francia Idegen Légióból van...

A Francia Idegen Légióból van kiadatás?

Figyelt kérdés
Ha az alap kiképzés ideje alatt jönnek rá! Vagy ha még nincs meg az ítélet, de aláírtam a szerződést meg tudják bontani az 5 éves szerződést???
2010. dec. 17. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer láttam egy riportot, hogy oda menekülnek.

Nem adják ki őket, azt sem tudják, hogy kik vannak ott.

A sorozó tiszt, megkérdezte az alanyt, hogy tudja-e valaki, hogy idejött. És, hogy keresni fogja-e valaki.(családtag, barát, barátnő)

2010. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Hogyne lenne! A Francia köztársaság testülete és ilyen nincs hogy nem tudják ki lépett be.
2010. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én meg már azt halottam h az interpol le ellenőriz minden jelentkezőt! erről a véleményetek? Ha lehet pontosn választ!
2010. dec. 17. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Most már kiadják őket, ha kiderül, hogy körözik. Természetesen ez azokra vonatkozik, akik olyan országból jöttek, amivel Franciaországnak kiadatási egyezménye van és az Interpol is körözi. De ha nincs szerintem akkor is járhat utána büntetés, vagy kirúgás, ha kiderül.
2010. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Légióval kapcsolatban rengeteg tévhit terjedt el a világban. A "legnépszerűbb" talán, hogy bűnözőket, bajkeverőket és más kétes alakokat vár a soraiba. Eleinte így volt, de manapság már szigorú feltételekhez kötik a felvételt, a jelentkezők felét általában elutasítják különböző okok miatt (fizikai, pszichológiai, egészségügyi alkalmatlanság). Ha kiderül az illetőről, hogy büntetett előéletű vagy házas, akkor általában azonnal megszakítják a felvételi eljárást. Az illető családi állapota azért fontos, mert a Légió élete egyáltalán nem családorientált. Később azonban légiósok is házasodhatnak, csak előfeltételei a tiszti rang valamint a civil név visszaállítása.
2010. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3.-nak van igaza. Régen a bűnösök tényleg ide menekültek a büntetés elől, de már utána néznek, hogy kiket vesznek fel,annak is hogy nem körözik-e.
2010. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Interpool nem ellenőrízheti a légióba belépőket azt a légió teszi meg.
2010. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez már nem a Rejtő regények kora. Hamar kicsípik, aki "saras".
2010. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van,manapság már nem kerül be oda akármilyen szedett vedett tolvaj,rabló meg gyilkos,az ilyet egyből átadják a hatóságoknak,ezt inkább csak a regények meg a filmek(asszem volt egy van damme-os is)terjesztették el
2010. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kellemes ünnepeket kívánok nektek!
2010. dec. 20. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!