Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A társadalmi szervezet nyilván...

A társadalmi szervezet nyilvántartásba vétele iránti kérelem kitöltését szemléltetné nekem valaki egy példa alapján?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Tök egyértelmű. De szívesen elmondom ha konkrétan mondod, hogy mi az ami nem egyértelmű.
2010. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A [link] helyen megtalálható 4. számú melléklet alábbi pontjainak kitöltésére lennék kíváncsi:


a 4. pont alatt nem található kipontozott rész, ebben az esetben írjam utána?


6. pont alatt található pontozott vonalra mi kerüljön, nem elegendő csak az alapszabály keltét beírni az "(év, hó, nap)" elé?


Mit írjak a következőkhöz?


7. a) "a jogi személy szervezeti egység neve:"


7. b) " a jogi személy szervezeti egység székhelye:"


7. c) " a jogi személy szervezeti egység ügyintéző és képviseleti szervének neve:"


Elképzelésem van a kitöltést illetően, de nem vagyok benne biztos. mivel szerintem maga a melléklet sem lett köröltekintően megszerkesztve!

2010. dec. 19. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

A 4. ponthoz írd be, függetlenül, hogy nincs vonal. :) Szerkessz oda kipontozott részt.

A 6. pontnál a vonalra írd a dátumot.

A társadalmi szervezet jogi személy. Amennyiben a társadalmi szervezet egy egységét is jogi személlyé kívánjátok alakítani, akkor kell kitölteni az általad kért dolgokat, amúgy nem.

Tehát van a Kis Családnevűek Egyesülete, és ha ezen belül létre kívántok hozni egy Férfiak Szervezete és Nők Szervezete részt - amely önállóan működik - akkor kell kitölteni.

Írj mailt, és átküldök egy jól kitöltött, szerkeszthető nyilvántartásba vételi kérelmet.

2010. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, küldtem e-mail-t, de eddig nem kaptam semmit! :(
2010. dec. 22. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi nem jött az e-mail címemre... Válaszoltam volna pedig. Próbáld újra! Jelezd itt, ha elküldted.
2010. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Küldtem e-mail-t! Megkaptad? Ha nem akkor küldj már te nekem!
2010. dec. 28. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az e-mail se jön már meg, ha eddig nem ért ide.
2011. jan. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!