Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabálysértés részletfizetés...

Szabálysértés részletfizetés kérelem?

Figyelt kérdés
Kb mennyi idő alatt várható elbirálás közlekedési birság részletfizetés iránti kérelemben? Már több min 20 napja bevittem személyessen a kérelmet, erre is érvényes a 30 napos elbirálási idő? vagy egyszer csak küldik majd? Valakinek tapasztalat?
2010. dec. 30. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
majd küldik.de kb.30 nap.nekünk ennyi volt.
2010. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt megértém ha a határozat meghozása elhuzódik ,de ezt nem tudom mért kell eddig huzni. Mindent az utolsó pillanatba küldenek ez vicc. Az ember meg hadidegeskedjen addig is.

Nektek kivárták az egész 30 napot?

2010. dec. 30. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
igen,ki.tudod,ha te kérsz valamit 30 nap,ha ők kérnek azt 8 napon belül.ez a Magyar színvonal....
2010. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem megkaptad a részletfizetést?
2010. dec. 31. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
igen,meg.25000 ft-ot engedtek le nekem 1x 5000,és 5x4000 ft-ra.de szerencsére sikerült az utolsó 3-at egyszerre befizetni.te is megkapod.
2010. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már eltelt a 30 nap és nem jött válasz. Kezdek agódni, van ennek határideje amig kikel küldeniük?
2011. jan. 8. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:

nekünk azt mondták, hogy nincs olyan, hogy szociális helyzetre való tekintettel elengedés vagy részletfizetés

ez volt egy hónapja

a munkanélküli rokonom büntették meg, amikor a házunk előtt a csúszós úton kirakta a csecsemő gyerekét az anyja kezébe, hogy minél kevesebbet keljen a csúszósba császkálniuk

alig van forgalom az utcában, szinte senki nem jár...csak akkor jött a rendőr és röhögve megbüntette

2011. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van lehetőség, ha feljelent akkor amit kapsz határozatott azon rajta van. 8 napon belül élhetsz panasszal, illetve adhatsz be részletfizetési kérelmet.
2011. jan. 8. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:

majd küldik.de nyugodtan telefonálj be és kérdezd meg.

utolsó válaszolónak:de lehet kérni,akkor benneteket félre tájékoztattak.rajta is van a határozaton.van egy egyszeri összege is,nekem 5000 ft volt amit illetékbélyeg formájában kellett leróni.rá kellett ragasztani a kérelemre.

2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk 2200 ft kellet ráragasztani
2011. jan. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!