Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Újabban a BKV ellenőrök...

Újabban a BKV ellenőrök mellett közterület-felügyelők is szolgálatot teljesítenek a 4-6os villamosokon. Ha egy közterület-felügyelő igazoltat jogában áll kiadni az adataimat a BKV-nak? Illetve ha a büntetési papírt nem írom alá, akkor hívhat rendőrt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapar a sok féreg.

Majd amikor a nem 80 000 Forintos fizetésből kell a 12 000 Forintos bérleteket fizetni, akkor lesz hajlandóság. Addig már csak a matematikai képtelenség okán SEM!

2011. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy rohadnának meg egy rakáson.Szemét tolvajok.Féltik a pénzt,hogy többet tudjanak lopni.
2011. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azontúl hogy a BKV nyilvánvalón a korrupció legmelegebb ágya, sajnos ez van, számold ki mire jó az a pénz amit fizetsz: én pl diák vagyok és a 3850forintomból tudnak venni 12-13 liter benzint, amivel 1(!)db 7es busz tud menni kb 20 kilométert, azaz egy fél kört, és ez csak a benzin, nem számolva a busz árát, és a dolgozók fizetését...
2011. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen a válasz mindkét kérdésre.

Bár nem tudom a közfelügyelők meg a rendőrök miért nem inkább a dolgukkal vannak elfoglalva, ahelyett, h a bkv-nak termelik a hasznot. Épp elég, hogy a nem bliccelők fizetik a felárat, még az adóból fizzesük a közterület fenntartót meg a rendőrt is, hogy ezzel foglalkozzon...nevetséges.

2011. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedves utolsó a közteresek, meg a rendőrök nem tehetnek róla h EZT PARANCSOLTÁK NEKIK, hidd el ők se szeretik ezt , ők se szeretnek ezzel foglalkozni... tapasztalat...
2011. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!