Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondolsz az egyenjogúságró...

Mit gondolsz az egyenjogúságról? Meddig lehet elmenni jogok tekintetében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ti elnéznétek, hogy vagy 20 milliárdan legyünk és ezért mindenki etióp körülmények között szenvedjen?
2011. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

"Ti elnéznétek, hogy vagy 20 milliárdan legyünk és ezért mindenki etióp körülmények között szenvedjen?"


Nem, viszont akik ebben az országban 20millióan lesznek azok nem mi magyarok vagyunk.

2011. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Több gondot kellene fordítani például a felvilágosításokra, az oktatásra, a társadalmak fejlődésének (a lehetőségeknek) a fokozására. Fejlettebb, felvilágosultabb társadalmak kevésbé hajlamosak a túlnépesedésre, ez jelenleg Kínában és Afrikában nagy gond.


Természetesen egy ésszerű, tervezett születésszabályozás is megoldhatná a problémát.


Pedro

2011. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a kérdezőnek mi a problémája az egyenjogúsággal. Egyenlő jogok, egyenlő kötelességek.
2011. jan. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Az önkéntes eutanáziát pedig nagyon is támogatnám. Nem szeretnék évekig magatehetetlenül feküdni az elfekvőben.
2011. jan. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha majd te is 70 éves leszel,akkor aligha örülsz majd, hogy kiakarnak végezni!
2011. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid saját vélemény. A legtöbben abba nem gondolnak bele, hogy az egyenjogúság (mindegy, mire kivetítve) egyenlő kötelezettséget is jelen.
2011. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyok az egyetlen, aki egyenjogúság szó olvastán a férfi-női egyenjogúságra asszociált?

:o


Ugyanis bőven lenne még ott is alakítani való.

2011. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én a magam részéről nem hiszek az egyenlősdiben.

Az emberek nem egyenlők tehetségben és szorgalomban sem. Miért kéne egyenlőnek lennie jogilag?

Miért kell, hogy ugyan annyit érjen egy szittyós nyolc általánost végzett fél analfabéta csöves, mint egy agysebész?

Csak azért, mert embernek született? Tett le valamit az asztelra?


Ez az egyenlősdi olyan mint a paralimpia. Mindegy, hogy nyersz, vagy veszítesz, a végén úgyis retardált maradsz.

2011. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Látom az 50%-os már megint osztja az igét.


Válaszolj meg nekem pár kérdést.


A túlnépesedés megakadályozására miért a fejlett országok öregeinek kivégzésében látod a megoldást?

Szerinted ők a felelősek érte?

Indiában, Kínában és Afrikában összesen több mint 3,5 milliárd ember él. Afrika egymilliárdjának 45%-a 15 év alatti.

Európa, Észak Amerika, Ausztrália, Dél-Korea, Japán és Oroszország összesen kb. 1,4 milliárd.


Tehát a közel 7 milliárd emberből 5,6 milliárd él a fejletlen országokban. Ez a föld lakosságának 4/5-e. A túlnépesedés ott probléma, és a fiatalok miatt, nem globálisan az öregek miatt.

2011. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!