Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segíteni fog rajtunk, ha...

Segíteni fog rajtunk, ha leredukálják a nyugdíjat, munkanélkülit, gyógyszertámogatást és belepancsolnak a tömegközlekedésbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak annak lesz rosszabb akinek eddig is rossz volt, annak a kevésnek akinek eddig jó volt nem lesz sokkal jobb. Akit meg nem érint személyesen észre sem fogja venni.
2011. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is így gondolom :(

Anyukám munkanélküli, 53 évesen természetesen nem fogják sehová felvenni, apukám tartósan beteg :(

2011. jan. 13. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan milyen intézkedésekről van itt szó?
2011. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megdögleni kínok között mindenképp!
2011. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A '97-es nyugdíjtörvénnyel már elvettek tőlem 32 évre eső nyugdíjat. Súlyos cukorbeteg vagyok. Ha igaz, hogy csökkentik az inzulin, és gyógyszerek támogatását, leülhetek egy sarokba megvárni, hogy meghaljak.40000 Ft nyugdíjból már csak elpusztulni lehet.Pedig ha visszakapnám amit az életembe befizettem a nyugdíjalapba, abból rendesen megélhetnék.

Sajnos az államot nem tudtam kárpótlásért beperelni. Ezt nem lehet.

Sajnálom azokat, akiket visszaléptetnek az állami ellátórendszerbe.

2011. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem itt a véső cél az ország teljes eladósítása, és tönkretétele. Egy anarchiába süllyedt országot a legkönnyebb meghódítani. Romániában ugyanez a forgatókönyv, csak ott durvább.
2011. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:
89%
Kb. annyira jó, mint amikor az orvos köhögésre hashajtót rendel, így a beteg nem mer köhögni, mert be.osik.
2011. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az üdvözlendő, hogy a segílyból élő etnikumokat végre nem a mi pénzünkből szponzorálják (már ha az ő pénzükhöz hozzá mernek nyúlni).
2011. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!