Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a bajba jutott jelzálogosok...

Ez a bajba jutott jelzálogosok segitsége? Ezt érdemes lesz elolvasni

Figyelt kérdés
Szükségem volt jogi segitségre,a felmondott hitelem miatt,igy felkerestem a Banki Károsultak Szövetségét.Azonnali intézkedésre lett volna szükségem,mert a határidőként 4 nap volt megjelőlve,a közjegyzői okiratban.Az 5.-ik napon elkezdődik a végrehajtási eljárás folyamata,ez állt a levélben.Soronkivüli időpontot kértem,sőt könyörögtem hivatkozva a határidőre,hogy fogadjanak.Ez tegnap(jan17én)történt.Elmondtam,hogy találtunk megoldást,tárgyaljanak a Pénzintézettel lépjenek vissza a felmondástól,mert öten kerülünk az utcára(két gyerekkel).Többször emlitettem a hölgynek,hogy egy napom van arra,hogy valami történjen ez ügyben.A 10000 Ft-ot elkérte,és mindenre bólogatott.-A szakétő fogja átnézni az iratokat,és természetesen felvesszük a Pénzintézettel a kapcsolatot..mondta,majd elköszönt az iroda ajtajában.Ma(jan.18án)felhivott,és közölte,hogy sajnos a PÉNZINTÉZET NEM ÁLL EL A SZERZŐDÉS FELMONDÁSÁTÓL,itt nincs már mit tenni.DE!ha bármilyen levelet kapok rögtön jelezzem nekik,hogy a fellebbezéssel tudjanak élni,illetve időt húzni.Nem túlzok,közel voltam egy szivrohamhoz ahogy a telefont tartottam.Sirva hivtam fel a Pénzintézetet,hogy könyörüljenek meg rajtunk,itt a pénz,tudunk fizetni NE VEGYÉK EL AZ OTTHONUNK!!!És most kapaszkodjon meg minden olvasó aki itt jár...A Pénzintézet semmiről sem tudott,őket senki nem kereste meg az én,új fizetési ajánlatommal(ami hatáidős volt a mai napig)Semmi akadálya,hogy elkezdjem törleszteni újból a hitelem,persze egy kicsit többet az elmaradás miatt.Természetesen a közjegyzői dijjat is ki kell nyögnöm,de legalább nem kerülünk az utcára.Tehát a Banki Károsultak Szövetsége, a kisújját sem mozditotta meg az ügyemben sem telefonon sem máshogy.Amikor visszahivtam az ügyintéző hölgyet,és megkérdeztem mégis kivel beszéltek az ügyemben?-akkor már azt mondta,hogy ő ilyet nem mondott,hogy ők felkeresték volna a Pénzintézetet.Akkor mégis miből vonták le,hogy menthetetlen a bedőlt hitelem?-kérdeztem.A szakértő a közjegyzői levelet átolvasva jutott erre a megállapitásra(!!!!!)-válaszolta.Ha én most nem hivom fel a Pénzintézetet,valóban már csak a végrehajtó jött volna legközelebb,illetve az új tulajdonos.Meglehet ezt csinálni?Játszani ilyen dologgal????
2011. jan. 18. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A bankokat kikell hajtani.
2011. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Tanulság: Saját magadon kívül senki sem segít rajtad, csak elszedik a pénzed.

Igazából én a helyedben egyből a bankhoz mentem volna, de még az előtt, hogy késedelembe esek, tudom már késő, de szerencsére "jó" vége lett a dolognak.

2011. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazad van nekem kellett volna mennem.Csak az a baj,hogy nem mertem.Mert EZEK úgy hirdetik magukat,hogy ők azért csak jobban tudják a dolgok menetét mint egy szerencsétlen pl.mint én.Van bőr a képükön még nyilatkozni a tévében,rádióban,újságokban...komolyan vicc.
2011. jan. 18. 23:13
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én az autóhiteleim kapcsán kerestem meg őket. 20 ezrembe került és buktam mindent. Pedig utólag kiderült, hogy jogellenesen vitték el a második autómat. Ha rajtam múlna már börtönben rohadna ez a mocskos gengszter banda, akik az utolsó bőrt húzzák le a bajbajutott emberekről.
2011. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Segíts magadon, az isten is megsegít.
2011. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

A TV2-nek és az RTL-nek ajánld fel a sztoridat légy szíves. Biztosan ráharapnak, és mások nem fognak pórul járni.


Egyébként MINDENKINEK üzenem, hogy saját maga érdekében mindenki személyesen tárgyaljon a saját bankjával, és lehetőleg még IDŐBEN, mert megoldás MINDIG VAN!!! (egy bankos dolgozó).

2011. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A TV2-nek és az RTL-nek ajánld fel a sztoridat légy szíves. Biztosan ráharapnak, és mások nem fognak pórul járni. "


Hihető, hogy épp a két zsidó TV kampányol majd a zsidó kizsákmányolók ellen. :D

2011. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem aztán hidegen hagy,hogy melyik csatorna zsidó.Elmondom én zsidónak,cigánynak,fehérnek,feketének,és mindenkinek akit érdekel nagyon szivessen.
2011. jan. 19. 02:16
 9/12 anonim ***** válasza:
blogoknak írhatsz, pl homár blog. azt sokan olvassák, és ez a lényeg, kiteszik tutira. írd meg nekik!
2011. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%-os, valószínűleg az IQ szinted is megrekedt 37-nél valahol...
2011. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!