Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor kell TB-t fizetni?

Mikor kell TB-t fizetni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, ha dolgozok akkor kell fizetni, de pl en 20 eves, tanulo vagyok.. Ilyenkor a szuleim jovedelmebol vonjak az en reszem is, vagy hogy mukodik ez?
2009. febr. 3. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
HA NAPPALI TAGOZATON TANULSZ ALANYI JOGON BIZTOSÍTOTT VAGY
2009. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amíg nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van, addig biztosított vagy.


minden más esetben fizetned kell. (bizonyos körülmények között a szülők átvállalhatják, de fizetni akkor is kell)

2009. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem ma küldték ki azt igen k kell fizetned pontosan 4500ft minden hónap 12.éig!ha nem fizeted akkor majd ha vmmi baj történik akár mütét orvosi segitségre szorlusz akkor akár 100ezreket is fizethetsz!ha nappalis vagy akkor nem kell de ha estis vagy és nem dolgozol vagy nem jelent be a munkáltatód akkor kell!de ha dolgozol majd és beje
2009. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
lent a munkáltatód akkor majd úgy vonják a számládról!!
2009. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatos tanulónak alanyi jogon jár a tb a szülei után.
2009. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatos tanulói jogviszonyban em a szülei után jár, éppen ezért alanyi jog!
2009. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!