Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudod, hogy milyen Élelmiszerk...

Tudod, hogy milyen Élelmiszerkönyvi szabályozást akarnak rá kényszeríteni egész Európára? Csupán egy olyat, hogy törvényellenes lesz a SAJÁT KERTEDBEN termeszteni zölséget, gyümölcsöt!

Figyelt kérdés

Nemzetközi szinten iktatnák törvénybe a Codex Alimentarius dokumentumot, mely lehetőséget ad számukra, hogy a világpopuláció bizonyos csoportjait gyakorlatilag halálra ítéljék azáltal, hogy toxikus és tápanyagoktól mentes ételek fogyasztására kötelezik őket.

A CODEX saját számításai szerint, 3 milliárd ember halálát várják az első 3 év során pusztán a megelőzhető betegségek és a rosszul tápláltság következtében.

A nyugati országokban a terv: a középosztály teljes eltüntetése, és a maradék lakosság kompakt városokba való költöztetése, ahol a gyermekekről már az állam gondoskodik.

És nem, ez nem vicc.

Ez a globális elit tervének egyik sarokpontja.

Videó erről:

Klikk ide! >>> [link]

(Romániában már élesre fordult a helyzet és ha egy kicsit utánanézel láthatod, hogy az álmagyar kormányunk vidék(le)fejlesztési minisztériuma is kidolgozta a maga Codex Alimentarius Hungaricus-át.)


2011. febr. 6. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%

JÁÁÁÁÁÁÁJJJ FLUOR A VÍZBEEEN.

Kész. Sírva röhögök.

Édes istenem, nézd meg a Dr Strangelovet... Értékes testnedveink....

2011. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Tudom, hogy nem rémhír. És mint mondtam ez már régóta erőteljesen érezhető is. 90 körül elkezdték leoltani a teljes sertésállományt a telepeken. Majd kb 2000re megszüntették a teljes háztáji állományt is. A mezőgazdasági termelést is teljesen megszüntették, ma már minden föld vízalatt áll. Épp csak a kiskertek húzzák még, mást már nincs mit megszüntetni. És kész vége, bevégeztetett.
2011. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

47

és a "minden föld" természetesen azért áll víz alatt, mert a Globális Gonoszok Korlátolt Felelősségű Társaság megvuduzta.

2011. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

Én még emlékszem arra, hogy pár éve (mikor beléptünk az EU-ba) azt híresztelték, hogy tilos lesz mákot termelni, mert ugye a mákgubó kábítószert tartalmaz.


Érdekes, az sem jött be...


Én elhiszem, hogy a kérdező ilyen információkat kapott valahonnan. Csak azt nem, hogy ezek igazak. Ez egy pontosan ugyanolyan pánikkeltés (vagy ha jobban tetszik hangulatkeltés), mint a máktermelési tilalom volt.


Kérdező, csak egy kicsit gondolkodni kell: köteleznek rá, hogy kivágjam a gyümölcsfáimat? Ebbe a zöldek soha nem mennének bele... Vagy el kell adnom a földemet? A kapitalizmus a magántulajdonon alapszik... Mindenképpen zsákutca, akárhogy is nézem.


Képtelenség. Vagy szándékos provokáció...


Pedro

2011. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Bizony isten, megfogadtam, hogy senkit sem hülyézek le, de te nagyon közel vagy hozzá."


Hát ez nagyon ott van! :D

2011. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Pedro és aki képtelenségnek tartják azoknak is ajánlóm e DVD film letöltését és megnézését:


*****


Torrent szükséges a letöltéshez! Ha nincs torrented tölsd le ezeket:


*****


***** (Magyarositás ha kell)


Remélem ez elindit bennetek egy ébredési folyamatott. Köszönöm 22:15 a jó hozzá szólásaidat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 7. 18:14
 17/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a linket, de ugye nem haragszol meg érte, ha azt mondom, hogy én nem hiszek az összeesküvés-elméletekben? Hogy Te hiszel bennük, az a szíved joga.


Én is csak a saját véleményemet mondtam el. És véleményem szerint, ha egy olyan terv ténylegesen létezne 3 milliárd ember elpusztítására, azt messze nem lehetne titokban tartani - és nem csak egy interneten terjesztett hírecske lenne belőle, hanem VILÁGBOTRÁNY.


Természetesen akár tévedhetek is... De nem tartom valószínűnek.


Pedro

2011. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem haragszom Pedro. Miért haragudnák? Inkább örülök, hogy normálisan állsz hozzá a témához. Ahogy mondtad mindenkinek szíve joga eldönteni mit hisz. Úgy gondolom nem szabad minden elhinni, de mindenek érdemes utána jár, ahogy Einstein mondaná: "Ne higgy el semmit, de gondolkozz el mindenen!" és ahogy Alexis Carrel mondaná: "Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz."

Remélem letöltöd ezt a filmet sok új és hasznos információt látsz és hallasz majd benne, de még is oly kevés amit tudni kellene...

2011. febr. 7. 19:31
 19/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ébredjetek emberek!

2011. febr. 12. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!