Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen torvenyellenes tetteket...

Milyen torvenyellenes tetteket kovettetek mar el?

Figyelt kérdés

Itt mindenki bevallhatja, hogyan sertett elvileg torvenyt. Itt az en listam:

- illegalis torrentezes

- marihuana fogyasztasa

- alkoholfogyasztas kozteruleten

- kozszemeremsertes (kozteri vizeles, bar nem latta senki)

- becsuletsertes (nyomdafesteket nem turo stilusban nyilatkoztam az interneten egyes politikusokrol)


Eddig meg egyszer se vontak felelossegre.


2011. febr. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már elévült, de haverokkal sok éve zászlókat loptunk. az a baj hogy nem találom az enyémet, pedig sértetlen magyar zászló volt :)
2011. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a nagyreszet szerintem a legtobben mar elkovettek. Nincs is veluk semmi gond, csak tulzasba nem szabad vinni.

Nekem volt nehany busztabla lopasom (hobbi) de egyszer elkaptak polgarorok aztan beideztek. Penzbirsag lett csak belole, azota nem csinalom.

2011. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"itt mindenki bevallhatja". Itt aztán abszolút inkognitóba vagy, tényleg! :) A hivatalos szervek 1 nap alattmegtalálnak ha nagyon akarnak :)


Na, gyerünk, halljuk még ki mit lopott?

2011. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Valoszinu, maga a kerdezo is rendor es razziara keszul! Nem szabad semmit bevallani sehol mert lenyomozzak az ip-cimed es letartoztatnak! Lecsuknak! Egyik ismerosomet halalra iteltek mert msn-en meselte hogy egyszer ellopott egy kanalat egy etterembol!
2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

ezek közül mind megvolt párszor : D

18f

2011. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Marihuána fogyasztáson kívül nekem is volt mindegyik,illetve én is csórtam már busztáblát.
2011. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:
84%

Egyszer lepisiltem a Kádár et. autóját.

Bár ő nem ült benne.

Ja, és a nadrágom sem volt letolva))

2011. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!