Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bemondta a TV2, hogy kezdődik...

Bemondta a TV2, hogy kezdődik az amire az egész ország várt, a romagyilkosságok tárgyalása. Várjátok már?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed? Kiegészítenéd?
2011. márc. 24. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellene várni? A többi gyilkosság tárgyalását sem szoktam várni.
2011. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Milyen roma gyilkosságokról van szó? Amikor a romák öltek, vagy mikor őket ölték?
2011. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
kikérem magamnak engem egyáltalán nem érdekel :) beszéljenek csak a maguk nevében.
2011. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Pont letojom mi van vele... Ha ők voltak, kapják meg a büntetést, mint bárki más, bár én még mindig úgy gondolom, hogy nem a jó emberek vannak ott. Viszont az kifejezetten idegesítő, hogy ekkora feneket kerítenek neki. És persze még mindig tele van az ügy kérdőjelekkel (pl. miért pont dolgozó, tisztességes cigányokat öltek meg, miért nem élősködő, büntetést elkerülőket, ha már előre eltervezték?), szerintem nagy mismás van a dolgok mögött. Majd elválik.
2011. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Minek kell ezt így felfújni?

Máskor is ölnek meg embereket és még lehet,hogy nem is hallunk róla nem hogy bejelentik a tárgyalást.

2011. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig nem vágom ki halt meg.
2011. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:20


Elvileg arról van szó,akik molotov koktéllal dobáltak cigányokat meg lelőttek meg agyonvertek stb.Ha jól tudom tavaly voltak a gyilkosságok.

2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Én azt várom mikor a gyilkos romákat is ekkora hévvel ítélik el. Ezekről az esetekről is tudósíthatnának akár minden nap is.
2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Köszi az infót. De én is inkább azt várom mikor a romákat ítélik el.
2011. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Ki kell emelniük,mert magyar romát ritkán öl/ölhet.Ez az ügy van,meg az uborkás Barna bácsi.Tud valaki másról????

Ha roma öl magyart az mindennapos és akkor a helyes elnevezés magyar ölt magyart!!!!!De könnyen ki lehet következtetni mikor roma az elkövető.PL:Nyugdíjast otthonában kegyetlenül bántalmaztak,zsákmányoltak 1050ftot+1 gázpalackot.Vagy a rokonsága sietett segítségére(!) amikor a rendőrök igazoltatták!Vagy elloptak egy szivattyút 50ftot zsákmányoltak.A kár félmillió forint!

Ez a csendes népirtás!

2011. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!