Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bv, tetovalas, felvetel?...

Bv, tetovalas, felvetel? Bővebben lent olvassátok el kérlek.

Figyelt kérdés
A bvnél voltam felvételen tegnap ott az őrnagy és a százados is azt mondta, h megfeleltem. Erre ma kapok a telefont, hogy az új parancsnok a tetoválásaim végett azt mondta, h nem lehetek pedig van más ember is ott akik tetovált a régebbi dolgozók közül. Mert ő tegnap látott engem egy fél percre át futólag és amikor mentek aláíratni a leveleket ő kérdezte, hogy az a tetovált fiú is köztük van -e. és ha igen akkor ez az indok miatt kiestem. Ez csak így megy? én úgy tudom ha nem közerkölcsöt sértő a tetoválás akkor felvehetnek csakúgy mint a rendőrségre is! Ez nem kizáró ok.
2011. márc. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
de igen kizáró ok
2011. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" Tisztelt BVOP!


Az lenne a kérdésem, hogy jelentkezni szeretnék börtönőrnek, de van egy tetoválás a könyökömön és ez baj-e? Keresztapám is börtönőr Budapesten, és mondta hogy akkor úgy kellene öltözködni hogy takarva legyen. De mondta hogy azért kérdezzem meg itt is.


Válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:Máró Norbert"


" Tisztelt Máró Norbert!


A tetovált testrész nem abszolút kizáró tényező. Az alkalmasság elbírálásánál figyelembe veszik az ábra/felirat helyét és jellegét is.


Üdvözlettel,

BvOP Sajtó Iroda "


Forrás: [link] mert Google a barátom ;)

2011. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen tetoválásod van? Például ha egy pókháló a könyöködön, az tuti kizáró ok :)
2011. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lényeges hogy milyen a tetkód. Ha egy hatalmas horogkereszt van a melleden az biztos kizáró ok. Egy árja testvér.
2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
semmi köz erkölcsöt sértő!japán stílusú egész karom angyon szépen kidolgozott tetoválás,!tigris, sárkány és lotus virágokat ábrázol!sőt a százados meg is dicsérte...egyeüdl a parancsnok kifogásolta és az ő szava döntő. csak a za fura,h rendőrségre meg felvennének így.csak a lényeg takarva legyen
2011. márc. 25. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egész kar akkor az kizáró, nem tudod takarni. Ugyanis nyáron rövidujjú az egyenviselet és ez egységes. Mikor mindenki más azt hord te sem térhetsz el tőle!
2011. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen de az örnagy engedte volna a takarást...de mindegy is már...:)köszi a válaszokat
2011. márc. 26. 09:56
 8/8 A kérdező kommentje:
meghát a régi tagok közt is van
2011. márc. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!