Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hányszor változtathatom meg a...

Hányszor változtathatom meg a nevemet?

Figyelt kérdés

egyszer 18 évesen megváltoztattam a vezeték nevemet, és anyám hatására, mivel nem volt 2. kereszt nevem, ezért beirattuk édesanyám nevét. viszont szeretném most azt az utó kereszt nevet megváltoztatni, ugyanis ez: Bella. és engemet ez nagyon zavar. lehet még egyszer nevet változtatnom?


22l


2011. ápr. 19. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de ez már 20.000 Ft lesz
2011. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az sok. és pontosan hova kell menni, és mikor? leirnád, hogy mit kell csinálni? szeretném ha ezt lecserélnék egy másik névre, mondjuk dominikára. az szép, és mindig is tetszett.
2011. ápr. 19. 16:44
 3/7 A kérdező kommentje:
jah, és anyámnál van az új anyakönyvi kivonatom, de sztem nem fogja soha odaadni....:(
2011. ápr. 19. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
az eljárás menete azonos az előző névváltoztatásoddal, csak az összeg a duplája az elsőnek
2011. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor az anyakönyveztetőbe kell menni? mert úgy emlékszem. vagy hova? nem tudom már hova mentünk mert akkor anyám vitt mindenhova. emlékszem irni is kellett valami indoklást, amit akkor édesanyám irt meg.
2011. ápr. 19. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
kikérhetsz új anyakönyvi kivonatot, de az is pénzbe kerül és igen, az anyakönyvvezetőhöz kell menni
2011. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annyiszor változtatod meg, ahányszor akarod, de a 2. már drágább, ahogy az előttem válaszolók írták, és minden egyes esetben ugyanott csináltathatod (okmányiroda, anyakönyvvezető)
2011. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!