Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért megbüntethetnek? (lopás...

Ezért megbüntethetnek? (lopás gyanú)

Figyelt kérdés
Nem loptam, de lehet úgy nézett ki. Végre összekuporgattam egy kis pénzt, és a postáról visszafelé, benéztem a LIDLbe, hátha van olyan nagy rajztábla, és ha van akkor veszek. De nem volt, így elindultam kifelé, de akkora sor volt mindegyik pénztárnál, hogy nem vártam ki, és kimentem ott ahol bejöttem. Kimásztam a forgós kapu alatt, és bemondta a hangszóró hogy ez nem kijárat, menjem a pulthoz, de én nem mentem, hanem kimentem a boltból. Pont találkoztam egyik ismerősömmel, így egy pár percog ott álltam még a bolt előtt, de senki sem jött ki, így hazamentem. Csak azért foglalkoztat ez, mert már nem első eset (mindig így van), hogy ha van egy kicsike pénzem, azt mindig elvesztem, ilyen baromságokon.
2011. ápr. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen, hogy megbüntessenek, de én nem hiszem, hogy járnék oda többet :)

Miért voltál hülye? Nagyon siethettél ha volt időd beszélgetni egy ismerősöddel.... Arra meg nem gondoltál, hogy kimehetnél a pultnál is? Csak el kell menned az emberek mellett, nem kell végigvárni a sort.

Csak nem loptál mégis?

2011. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem loptam, de az a beszélgetés is csak 1-2 perc voltam, tényleg siettem.
2011. ápr. 23. 10:02
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:

Előző!

Nagy bevásárlókocsival nem lehet elférni az emberek mellett.

Nem loptál, ez nem is kérdéses.

A boltban kamerák vannak, tudják, h nem loptál, ne aggódj!

2011. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző! Persze, bevadaslokocsival mászott át a forgokapun...
2014. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Azt nem mondtam.
2014. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!