Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Vatera beperelne? Történt...

Niktoon kérdése:

A Vatera beperelne? Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy volt 350 Ft késésem, amivel két hétig volt elmaradásom, erre kaptam egy 4500 Ft-os csekket, ebből 350 Ft a be nem fizetett összeg, amit a csekk kézhezvétele előtti napon már egyenlítettem, a többi fennmaradó összeg késedelmi kamat meg adminisztrációs költség. Írtam egy levelet nekik, hogy én már befizettem az összeget, erre válaszul írták, hogy ha nem fizetem be az adminisztrációs díjat, perre viszik az ügyet! Nevetséges! Tényleg perre visznek rossz 4000 Ft-ot? Na meg azért ilyen sok késedelmi kamat meg adminisztrációs költség?
2011. máj. 3. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Bizony perre viszik. Szerinted hagyják a pénzüket? Átkerül egy behajtócéghez, ahol az összeg tovább nő. Pár hét alatt pár ezer ft több 10ezerre is nő, ha nem fizeted be.
2011. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként biztos, hogy csak 2 hetet késtél vele??

Mert ennyi idő után nem tesznek rá ennyi kamatot.

Én is késtem már 3 hetet, mert kórházban voltam, csak a felszólító maileket küldték, hogy 500ft-tal tartozom. Átutaltam nekik és ennyi.

2011. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bankod tudja igazolni, hogy időben fizettél vagy sem. Ha időben, akkor menjetek, és a gatyájukat is pereld le róluk :)
2011. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%
Szia! Én 2 hete jártam hasonlóan mint te csak nekem 600 Ft volt a tartozásom. Jött a levél a behajtótól plusz 3150 Ft-ot kellett ráfizetnem. Felhívtam a behajtót és azt mondta mindenképpen fizessem be mert másképp nem engednek vaterázni. Átutaltam a pénzt de csak a különbözetet, mert a 600 Ft-ot már előtte befizettem. 1 nap múlva tudtam használni a vaterát.
2011. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felháborító, hogy már ezek is hogy lenyúzzák az embereket. Persze az ilyen ellen semmit nem tesz a kormány, de az egyenruhás bűnözést marha fontos volt felszámolni.
2011. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hárpia egy cég a vatera, nem szabad velük kezdeni, de nem értem a te esetedet, mert ha előtte kiegyenlítetted, akkor nincs miért idegeskedned sztem

de amúgy képesek ezt is perre vinni és hamar több 10 ezres összeget csinálnak belőle

2011. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

en lexartam oket. eltevesztettem h az osszevonas utan a masik regisztraciomrol is adtam be es azt hitten az emaileket hibasan kuldtek az elso regisztraciomra mert az elso felszolitas utan beleptem es azt kifizettem, ja csak a masik oldalon valo regisztraciomnak is majdnem ugyanaz volt a neve...


erre jott a behajtos level, a 2.-3. utan leesett h ez a masik is lehet pedig nem emlekeztem h azzal leptem volna be. de az volt. kifizettem a sima elmaradast


meg vagy 6 honapig kuldozgettek a csekkjeiket, eleinte az sgesz osszegrol aztan a befizetettel kevesebbrol de nem fizettem semmit a behajtonak


amig nem tertivevenyes, ajanlott a level addig sok sikerr bizonyitanj h en megkaptam, marpedig nem fogjak egyikkel se kuldeni, merr ajanlv dadbja lenne vagy 300-400 ft, tertivevennyel meg meg tobb :D

xaros 1200 forintos tartozasra meg nem kuldenek ki majd egy-ketto-harom levelet ennyiert :D

2014. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!