Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy 2012-től a vasárnapo...

Igaz hogy 2012-től a vasárnapot Magyarországon is munkaszüneti napnak nyilvánítják?

Figyelt kérdés

Vagy rosszul hallottam? Megszavazták már vagy ha nm akkor mennyi rá az esély?

Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 6. 17:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem szerettem volna vitát szítani.


Én csak azt mondom el, hogy nem nagyon szeretem, hogy minden hétvégén dolgoznom kell, mert a párom viszont hétvégén van otthon. Szeretnénk már gyerekeket, de így megoldhatatlan. Nincsen egy közös szabadnapunk sem :(

2011. máj. 6. 19:21
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Én például csak vasárnap tudok elmenni vásárolni , máskor nem nagyon, mert mire végzek bezárnak a boltok.
2011. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát sajnos így jártál, de legalább a családoddal elmehetsz kirándulni. Irónia off.
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

mi az hogy a családommal elmehetek kirándulni?

ezt nem értem

most írtam hogy nem tudok elmenni!!!

2011. máj. 6. 20:46
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Senkiházi ganaj ember aki vasárnap is képes dolgozni. Az ilyet nem tartom semmire.
2011. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevezetik, akkor mehetsz kirándulni. A hűtő üres lesz, de kit érdekel.
2011. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

20.50. Szerinted senkiházi,ganaj ember, aki vasárnap dolgozik.

Akkor az orvosok,buszsofőrök,tűzoltók stb. is mind azok? Vagy az asszonyok,aki vasárnap megfőzik az ebédet?

A parasztok ne etessék meg vasárnap a jószágaikat? Az energia szolgáltatók se dolgozzanak vasárnap?

Csak egyes embereknek van joguk "Megszentelni az Úr napját",másoknak pedig nem?

Elég képmutató dolog.

Ami a vasárnapi nyitvatartást illeti: a boltokban sem kell minden vasárnap dolgozni,ahogy máshol sem.

Fiatalkoromban nem voltak nyitva vasárnap az üzletek. Munka után mindennap kellett a boltokat járni. Pénteken-szombaton pedig órákba tellett,mire a tömeg miatt végeztem a bevásárlással. Értékes órákat vesztettem,és a házimunka éjszakára maradt.

2011. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 bumbi02 ***** válasza:
100%
amúgy hogyha megadják azt hogy azok az eladók lehessenek otthon mert "család védelme".. akkor a tüzoltók,mentők,rendőrök mit keresnek a városban olyankor miér nincsenek otthon???
2011. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Senkiházi ganaj ember aki vasárnap is képes dolgozni. Az ilyet nem tartom semmire."


Akkor vasárnap kirakjuk a határra a "zárva" táblát. De aztán ne háborogj, ha vasárnap leég a házad, és nem jönnek a tűzoltók. Vagy szívrohamban meghalsz, mert a mentősöknek szabadnapjuk van. Te normális vagy, ember?

2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 cefreng ***** válasza:
Mért 32N neked van esetleg földed megtermeled magadnak amit megkell búzát is mertha igen sok ember nemtudja ezt megtenni akkor aztmondom zárják be az üzleteket de akkor adjanak egy kib@szott birtokot hogy a búzát megtermeljem.
2011. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!