Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan értendő a rokkantak...

Hogyan értendő a rokkantak felülvizsgálata? A következő időponton akarnak kidobni mindenkit avagy soron kívül, még előtte behívják a leszázalékoltakat?

Figyelt kérdés

Vagy ez kategóriától függ esetleg,?


Csak mert olyat is hallottam, hogy a 80 % felettieket békén hagyják, mondván, ők tényleg garantáltan rokkantak.


Mi ebben az igazság?


2011. máj. 17. 13:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
sztem se pont a rokkantnyugdíjas réteg az, ahol majd most nagyon meg tudják fogni a pénzt és kánaán lesz ...
2011. máj. 17. 19:31
 12/12 A kérdező kommentje:
na meg el lehet képzelni, hogy mondjuk 15-20 éven át valaki egy abszolút passzív életmódra rendezkedett be, él a betegségeivel, és akkor egyik napról a másikra kiteszik, és legyen vállalkozó? ezt ők sem gondolhatják komolyan ... vagy majd a közmunka segít? de ha beteg, akkor hogyan közmunkázna? ez majd egy újabb kör leszázalékolási rohamot indít el sztem, mert rájönnek h képtelenek a nagyvilágban létezni
2011. máj. 17. 19:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!