Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma loptam a tescobol, természe...

Ma loptam a tescobol, természetesen elkaptak felírták az adataimat és mondták hogy majd kepok egy levelet. Mi lesz a levélben? Csekk is lesz? Lecsukhatnak?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem órjási hülyeséget csináltam(egy f&f-es bugyit kiakartam csempészni 800ft) és nem tudom hogy mi lesz a következménye!!!Csak olyan válaszoljon aki márt járt így vagy tudja az eljárását ezeknek az esteknek
2011. máj. 17. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne Bakácsoljál...

Tanuld meg, hogy kicsit nem érdemes lopni. 100 millio fölött meg már meg is dícsérnek érte. Hacsak nem vagy akasztói juhász.

2011. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy szabálysértési ügyed lesz belőle,ami egy ejnye bejnyével fog járni.Behivatnak majd az önkormányzat most nem jut eszembe milyen osztályára.Ott jegyzőkönyvbe mondod mit csináltál,ők figyelmeztetnek majd aláirod.Ennyi.Lehetőleg ne lopj, mert ennek egy évig nyoma van a gépben.
2011. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem hívnak be nem lesz semmi. Ha mégis akkor bekerülhet az erkölcsi bizonyítványodba ha igényelsz, az a munkavállaláshoz kell. 3 év után elévül. Ha bekerülne tehát a következő 3 évben ne igényelj ilyet, keress majd más melót.
2011. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Még most se küldtek semmit,lehet hogy már nem is fognak?!
2011. máj. 30. 18:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Abba azért ne nagyon bízzál, nem szokták elkapkodni.

Engem a 2006-os események miatt annó 3 havonta idézgettek, vagy másfél évig. De az más. Szerintem kisebb dolog miatt, mint egy lopás, szerintük meg nem...

2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!