Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt a levelet kaptam a minap...

Ezt a levelet kaptam a minap : B Kiss Sanyi vagyok! Remélem minnél hamarabb össze futtunk a múltkori kóstólgatásod"anyázás" címszó alatt, válalnod kell a következményekett! Tehetek e ezért a levélért feljelentést és lenne e bármilyen eredménye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kéne, hogy van-e valami alapja, ismered-e egyáltalán B. Kiss Sanyit, meg ilyesmiket. Szóval tudnál mondani részleteket?
2009. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valóban ennyi a levél, akkor ebben nem merül ki az életveszélyt okozó fenyegetés. Márpedig a rendőrség még az életveszélyes fenyegetést sem veszi komolyan, amíg tettlegesség nincs.


Vagyis: feljelentést tehetsz - szabad ország vagyunk, bárki feljelenthet bárkit. De szinte biztos, hogy ügyet sem indítanak belőle.

2009. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Sztem az egyik haverod szórakozik veled.
2009. márc. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem símán SPAM vagy ilyesmi.
2009. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem erről az oldalról ezt küldte egy szerencsétlen liba:

"Na, te büdös r.ibanc!


Szerintem inkább mi nem legeltettünk együtt kecskét, hogy kiosszál!

Ki a faszt érdekel, hogy Te alkalmazkodóképes vagy - e vagy se?!

Szopkodd ki a g.ecimet, ha nem tetszik, hogy elküldtelek a sunyiba, Te qrva!

Nem kívánok mást, csak azt, hogy vén szatyor korodra legalább olyan bánásmódban részesülj, mint a mozgássérült néni, akiről írtál.

Az öregeket tisztelni kell, nem beléjük rúgni még egyet, fa.sszopó némber!

Has muro kar!

Kolompár Mariann."


Hát én olyanokat röhögtem rajta :))) Szerintem nem kell tartani az ilyen szájhősöktől, csak akkor nagy a pofájuk, ha gépközelben vannak.

2009. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszem hozzá, hogy sosem bántottam mozgássérült néniket, csak volt egy főbérlőnk, akit nem igazán kedveltem mert igénytelen volt (mozgássérült is lehetne igényes) és mert egész nap elvárta volna, hogy szórakoztassam, ennyi volt az én nagy bűnöm, amiért kiérdemeltem ezt a levelet :)
2009. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ennél komolyabb dolgokkal sem foglalkoznak a rendőrségen, szerintem fölösleges is megpróbálni. De ne aggódjál, a helyesírása alapján B. (Balog? :)) Kiss Sanyi csak IQ terrorista, nem több.
2009. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem venném komolyan. ezt vmi szánalmas hülye iq bajnok írhatta.

mutasd körbe a haveroknak és röhögjetek együtt rajta.

2009. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Net-izom. Ne törődj vele.
2009. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hja, keménykedik a kis szánalmas p*cs, én is kapok néha ilyet. Sima delete gomb a levélre, ennél több időt nem érdemes vesztegetni erre.
2009. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!