Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyar állampolgárként amszetr...

Magyar állampolgárként amszetrdamban fogyazsthatsz legálisan füvet? úgy értem, hogy ha kint legális itthon meg ugye nem, akkor melyik törvénykezés a követendő ott kint?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
mindig a helyi.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, akárhol jársz, mindig vonatkoznak rád a magyar törvények. De szerintem ne érdekeljen. Itthon is füvezik az ország nagy része, mégis csak minimális részét kapják el, iszonyú sokat költve rá a mi pénzünkből. Természetesen teljesen fölöslegesen, hiszen elkapják Kolompár Renátót 200 tő marihuánával, a helyére megy Lakatos Géza 300 tővel. Plusz az a 200 tő is visszakerül a piacra, hála a rendőröknek.
2011. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Magyar állampolgárként külföldi tartózkodás során a helyi törvények mellett köteles vagy a saját államod törvényeit is betartani.

Az ellenőrzés és felelősségre vonás már más kérdés. De a lényeg, hogy jogilag mindkettőt be kell tartani.

2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mért ne fogyaszthatnál?
2011. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
értem, hgoy a saját országodét meg a helyit is be kell tartani, de szemmel láthatóan a két szabályozás ellentmond egymásnak. Ilyenkor melyiket kell betartani????
2011. máj. 30. 16:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Az egyik valamit tilt, amit a másik enged - ez nem ellentmondás. Az lenne ellentmondás, ha az egyik tiltana, a másik meg kötelezne ugyanarra.
2011. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Eyetértek az előzővel, legjobb tudomásom szerint a holland törvények nem köteleznek a fű fogyasztására :)
2011. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ertem, es ha egy helyi baratokbol allo csoport meghiv, akkor sajnalom, az en orszagomban nehanyezer kilometerre a torvenyek tiltjak, ezert nem fogyaszthatok veletek, majd megvarlak a kocsiban titeket az eletszeru torvenyileg?
2011. máj. 30. 16:21
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha ezt így előadod itthon egy bírónak, azért fog lecsukatni, mert ilyen balek vagy! :D
2011. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

MIND2 VONATKOZIK RÁD

TEHÁT MIND HOLLAND MIND MAGYAR BÜNTETŐ TÖRVÉNYKÖNYV IRÁNYADÓ RÁD

2011. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!