Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha többen rám...

Mit tehetek ha többen rám támadnak a a portámon belűl vagy kívűl?

Figyelt kérdés
Mihez folyamothatok,hogy megvédjem magamat? Mien tőrvények vannak ma az önvédelemre??
2011. jún. 21. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A "mien"-ből itélve neked ezt még apád intézi!

Ha megtámad a többi gyerek, akkor csak kiabálj jó hangosan: Apa segíts!

2011. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem-nem! Nem jól értelmezte a kérdésemet! Felnőtt családos apa vagyok ha tudni szeretné!!!Kérdésem az hogy mit tehetek hogy megvédjem magam és a családomat??Ha...és ezt már leirtam!
2011. jún. 21. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit, mert ebben az országban a magántulajdon védelme egy vicc.
2011. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén a portán belüli önvédelem helyzete sokat javult.

Régen ugye csak "arányosan" védekezhettél, tehát ha puszta kzzel vertek téged akkor te is csak úgy védekezhettél.


Idéntől megengedett szint bármilyen legális önvédelem OTTHON egész addig, amíg nem ölöd meg a támadót. Magyarul a legnagyobb nyugalommal oda lehet b@szni nekik a kapanyéllel vagy a fa testápolóval, csak ne öld meg. De továbbra sem lehet lelőni senkit az engedély nélkül tartott hatlövetűvel...


Az utcán meg úgyis csak cigány támad meg, ellenük meg keveset tudsz tenni, 10-en jönnek és majd mind a 10 azt vallja, hogy te összeverted saját magadat puszta kézzel a szemük előtt miközben azt üvöltözted, hogy rohadt mocskos cigányok megöllek titeket mind!

2011. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az e,lőttem szólónak teljesen igaza van az utcai támadással kapcsolatban. Egyébként annyit tehetsz, hogy széles mosollyal beinvitálod őket a portádra, és megkéred őket, hogy vigyenek, ami jólesik, még az 9ngedet is széthúzod, hogy ide bökjetek, mert nekik ez alanyi jogon jár.
2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ozmium42 ***** válasza:
Ha cigány támad, akkor meg kell erősítenem, amit az előttem szólók mondanak. Nem szabad semmit sem csinálni, mert rasszizmus.
2011. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
önként add oda a vagyonod a cigányoknak mert ha nem teszed vagy még meg is ütöd az orkot akkor még te vagy a hibás! Ez magyarország!! Mindenesetre én leszarom az egészet és ott ütöm őket ahol érem!
2011. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!