Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kb mennyibe kerül egy közjegyz...

Kb mennyibe kerül egy közjegyző általi hiteles fénymásolat? (egy A4-es oldal az egész) (egy születési anyakönyvről lenne szó, nem pedig lakás vagy egyéb kölcsönszerződésről)

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly csináltattam, pontosan nem emlékszem de 2000Ft. körül.Ezt úgy értsd, hogy 1500-tól-2500FT-ig.Azt azonban kérdezd meg(nem tudom mihez kell pontosan)hogy ahol ezt az hitelesítést be kell mutatnod, ott hány példány kell.Ez fontos, ne érjen meglepetés.Egyébként ha az utcáról bemész, és nagyobb dolga nincs a közjegyzőnek, akkor 10 perc alatt kész, köszönéssel együtt.
2011. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK Köszöntem szépen!
2011. jún. 24. 14:45
 3/5 Viola60 válasza:
Nagyon drága közjegyzőnél jártál, én fél éve 580 Ft-ot fizettem/oldal.
2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta már én is megcsinálttam. 550Ft egy oldal.
2011. júl. 1. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát most fel is háborodtam, mert nem nehéz belátni, hogy tényleg jó drága volt.....De a lényeg, hogy neked is sikrült, és te nem ott voltál ezek szerint ahol én:)
2011. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!