Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinálnak azzal a rendőrök...

Mit csinálnak azzal a rendőrök akinél kokaint találnak?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha tudom, hogy valakinél kokain van?

Szívesen kihívnám rá a zsarukat, de akkor viszonylag könnyen kiderülne, hogy én voltam. Márpedig nem hiszem, hogy rögtön börtönbe is csukják az illetőket, szóval valószínűleg az életemmel játszanék.


Szóval mit csinálnak azzal, akinél kokaint találnak? Lecsukják egyből, vagy csak akkor, ha üzletel is vele vgy mi van ilyenkor?


Egyébként egy drogos bandáról van szó, amit szeretnék felszámolni, csak gondolom nem ilyen egyszerű, hogy szólok a zsaruknak, oszt jónapot.


2011. júl. 13. 19:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

Ne akarj te csak senkinek keresztbe tenni, én nagyon csúnyán összeverném talán el is tüntetném "rejtélyes" módon a hozzád hasonlókat.


Másrészt, börtönt a fogyasztó soha nem fog kapni szerencsére, mert meg is halnék ha nem tudnám magam jólérezni egy két pörgős éjszakán

Elküldik drogtesztre, ha kiderül hogy használó, akkor elvonóra kötelezik, ahonnan jobb esetben ki-be jöhet


Jobb ha te is szépen eljársz kikapcsolódni, és nem másokkal foglalkozol hogy hogyan is tudnád lapátra tenni őket

Ez a nagy baj az országgal hogy nem csak drogtilalom van, de még idegen emberek is feldobnak olyanokat akik semmit nem ártanak a világon

21/F

2011. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

48%-os 21:08-as


Téged és a hozzád hasonlókat kellene eltüntetni mind egy szálig kérdés nélkül.

2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezek után szóljon hozzá érdemben a témához egy rendőr?

Higgyél csak a buta 12 éveseknek, az összes rendőr korrupt, le van fizetve, és az összes drogos jó barát. Figyelünk is, úgyhogy törölgesd szorgalmasan a kagylót, és ne menj ki az utcára.

Tudod mit, azt csinálsz amit akarsz! De a legjobb, ha lepontozol.

2011. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Nincsennek korrupt rendőrök !!!!!

Tegyél feljelentést névtelenül !!!

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

mennyi idióta, azt hiszitek valami öreg nyugdíjas vagyok, akinek nincs jobb dolga?

nem az a bajom, hogy kokainoznak, remélem minél többet csinálják, előbb megdöglenek hálaistennek!

egy olyan bandáról van szó, akik törnek-zúznak, kötekednek, stb minden este (kisebb településről van szó), és így elég nehéz "elkapni" őket.

2011. júl. 14. 15:28
 16/24 tetro ***** válasza:
honnan veszed hogy kokain?
2011. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
18:03 szerintem lisztet senki sem szokott összetekert ezressel fölszívni az orrába
2011. júl. 14. 19:13
 18/24 tetro ***** válasza:
nem, de pl speedet szokott. meg gondolom designer cuccokat is. előtted szívják fel? hol? lenn a téren? vagy együtt jártok bulizni?
2011. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
22:33 wcben "buktak le", a többit nem részletezem, de nem ez a lényeg
2011. júl. 15. 15:10
 20/24 tetro ***** válasza:
továbbra se értem honnan tudjuk, hogy kokain volt, és honnan tudjuk azt hogy kereskednek vele. mert szívtak valamit a wc-ben?
2011. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!