Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tavaly nyáron összevertek a...

Tavaly nyáron összevertek a cigányok, a Városi Ügyészség vádiratot nyújtott be a Városi Bírósághoz júniusba. Mikorra várhatóak a tárgyalások?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron vertek meg, volt egy pár kihallgatás..elég lassan haladnak vele :/
2011. aug. 8. 14:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ilyeneket olvasni, sajnálom, hogy ez történt. A biróságon és az ügyészségen elég lassan haladnak az akták, sokszor hónapora tűzik ki a tárgyalást.
2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:56


Te meg mit akadsz ki ezen??? Nem műkörmöst keres.


Ez itt a baj. Ha fordítva lenne akkor már rég hűvösön lennél.

2011. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyik város, ha Pest, akkor még lassabban halad a dolog. Bíróságon dolgozom, ha kérdésed van írj.
2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
engem barátommal 3 cigány férfi támadt meg. nekem az alkaromat vágták fel késsel, barátomnak a hasát. a cigányok nem kaptak semmit, mert több mint fél év huzavona után azt kezdték pedzegetni, hogy biztos mi ketten támadtunk rá a kancignyokra, rasszista indíttatás miatt. amőgy barátom 2 hétig feküdt szubintenzíven. barátom újságíró, és rtl kluból jöttek velem riportot készíteni, hogy eltakart arccal meséljem el mi volt. a 2 riporter felhívott telefonon, hogy nem jöhetnek, mert ha elkészül az interjú, akkor elvesztik az állásukat. isten hozott magyarországon,
2011. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Debrecenben lakom, és tényleg nagyon lassan halad egy éve húzódik már..Tavaly augusztusba történt az eset, volt egy pár kihallgatás ősszel, és júniusba jött ez a levél.
2011. aug. 8. 15:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos minket is már többször bántalmaztak..
2011. aug. 8. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyenek történnek manapság. Sajnos ezek a bírósági dolgok nagyob el tudnak húzódni, mamáméknak volt egy perük, az valami 2-3 évig is elhúzódott, mindig hónapokra előre kaptam időpontot, ez sajnos így megy. :S Én ezért szavazok egyébként a Jobbikra, mert csak ők azok, akik fel mernek lépni a cigányok ellen, lásd Gyöngyöspata. Legalább elintézik őket.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!