Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért védelmezzük a bűnözőket,...

Miért védelmezzük a bűnözőket, és miért hagyjuk, hogy olyan emberek szabadon sétáljanak, akik közveszélyesek?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogyan gondolja, de nekem személyszerint a hátam borsódzik, ha belegondolok, hogy a neten mennyi visszaélés történik, többek közt ezen az oldalon is.


A szerelem/szex kategóriában például többször is találtam olyan kérdezőket, akik kifejezetten kiskorúakat céloztak meg kérdésükkel. Felvettem velük a kapcsolatot, természetesen fiatalabbnak adva ki magam a tényleges koromnál (11 éves kislánynak adtam ki magam.)


A beszélgetések nagyon babusgató hangnemben zajlottak, barátságos kérdésekkel, és őszintén hazudott válaszokkal a részemről. Fény derült arra, hogy az összes kérdező 28 évnél idősebb férfi volt, és 5 perc beszélgetés után rögtön szexuális jellegű kérdésekkel kezdtek el bombázni.

Pl: Milyen bugyika van rajtad?

Megszoktad-e ott törölni, miután pisilsz?

Tudtad-e, hogy lány is csinálhatja lánnyal?


Sőt, voltak vállalkozóbb szelleműek is, akik önként vállalták volna, hogy beavatnak a szexualitásba, nehogy elmaradjak fejlődésemben a többi 11-12 éves lánytól, akik állításuk alapján már nem szűzek, hiszen mindenki szexel és szűznek lenni hatalmas szégyen.


Kérdem én, miért hagyjuk, hogy ilyen emberek mérgezzék társadalmunkat?


Egy 19 éves lány.


2011. aug. 31. 12:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
40%
Te meg még hergeld őket...!Gratulálok!Ezzel most meg váltottad a világot!Mit akartál ezzel elérni?Ettől még ugyan úgy rossz emberek maradtak akik kis lányokkal akarnak kikezdeni!
2011. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 ava87 ***** válasza:
57%
Azért, mert ez nem a Különvélemény c. film. Nem lehet megmondani előre, hogy ki fog bűncselekményt elkövetni.
2011. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Ezeknek a nagy részének szerencsére csak a szája nagy, megtenni nem tudnák, nem mernék... beteges perverzió, kiéhezettség... vannak viszont olyanok, akik valóban bűnözők, és valóban nem szabadna szabadon mászkálniuk. A net névtelen, arctalan, úgy gondolják, itt bármik lehetnek, és 1-2 elrejtett vágyukat ilyen módon élhetik ki. A társadalom maga a mérgező, a társadalom miatt válnak ilyenné, nem ők mérgezik. A társadalom visszásságai miatt van rengeteg idegbeteg, életunt, erőszakos, nemtörődöm, stb ember...
2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Bocs, de miért baj az ha hergelem őket?


Szerintem éppen az a baj, hogy ezzel a témával kapcsolatban mindenki kussol.

Zavar az is, hogy mindenki inkább elfordítja a fejét és úgy csinál mintha ez rendben lenne, mert nem vele történt.

2011. aug. 31. 12:27
 5/40 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy ok meg 11 eves fiukak, csak 28-nak adtak ki magukat... Ugyanugy hazudhattak, mint te...
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
72%

Nagyon igazad van, undorító dolgok, amikről írtál.


Szerintem a nők tehetnek róla, hogy a férfiak között egyre több a perverzió. A férfiak alapból arra vannak kódolva, hogy hódítsanak, erősek legyenek, a nő nekik alárendelt szerepben legyen. Ez egy darabig működött is, ma viszont a férfiak ezt a genetikus törvényszerűséget nem tudják kiélni, mivel alapból két nőtípus létezik:

1.aki egzisztenciálisan, küllemben és minden egyébben bekebelezi a férfit, tehát 0-ra vágja a férfi önbecsülését,

2. aki széttett lábakkal sétál az utcán, ismeretlen férfiaknak ajánlkozik fel. Én azt szoktam mondani, hülye, aki egy k--ának fizet, mert tele van velük a diszkó, a munkahely, lassan az utca is - természetesen ingyen. Na, ezeken a nőkön sincs mit hódítani.


TEHÁT: a férfiak az ártatlan, meghódításra váró prédát keresik és a mai világban sajnos a célpontjuk ezért lett a gyerek. Ő még romlatlan.


Nagyon sajnálom, hogy erre megy a világ. Ez csak az én véleményem volt!

2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
nem lehet őket elkapni és ezt ők is tudják.
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Én megértem mindezt, de miért kell ezeket az embereket védeni?

Mindenkinek vannak sötét beteges vágyai, de valahogy nem mindenki éli ki őket, mert egyes emberekben van tartás.


Miért nem védjük meg inkább magunkat?

Miért van az, hogy a keblünkre öleljük azokat, akik a végzetünket és a romlásunkat okozzák?

2011. aug. 31. 12:33
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Jol tetted. Koszonom. Ugy latszik elozo valaszoloknak nincsenek meg gyerekei.

Kerdesedre annyit tudok irni, hogy okold a U.N.-t. Az O emberjogi torvenyukkel, sajnos sok beteg allat futkarozik az utcan. Olyanok is, akiknek semmi helyuk nem lehetne a tarsadalomban, csak a golyo vagy a kotel jarna nekik. Dehat ez a "hat O is egy ember", megengedi hogy beteg, degeneralt, allati modra gondolkodok es viselkedok kapnak az allamtol segelyt, aha netan bortonbe is kerulnek, gyurhatnak, TV-znek, az allam es az adofizetok nyakan elnek.

Semmi ujat nem csinalsz, kulfoldon mar sok pedot fogtak el igy. Sok rendor van fizetve, hogy orakig chatteljen eme disznokkal.

Jelentsd a moderatoroknak, ha rajosz valamire.

2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Baj csak akkor van, ha ténylegesen találkozót is akar, erőszakos. Ha csak kérdez, akkor csak nagyszájú, kissé perverz, de nem rögtön bűnöző...
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!