Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudtok róla milyen bünteté...

Mit tudtok róla milyen büntetést kapott a szabadkőműves tömeggyilkos, Anders Behring Breivik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Még nincs vége a tárgyalásnak.
2011. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Majd berakják őt valami luxusbörtönbe jutalomként.
2011. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A szabadkőművesek sátánimádók, ezért ölt meg annyi embert. Halálbüntetést érdemelne!!!
2011. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Még zajlik a pere.Egyébként halálbüntetést érdemelne.De bekerül majd egy luxusbörtönbe ahogy ott szokás...
2011. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Azt csak a magyar media allitja hogy szabadkomuves...Szukitem a kort...A Kuruc allitja!De a kerdesedre valaszolva en nagyon remelem kinyirjak elobb-utobb!
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:44


Esetleg nézz utána. Szabadkőműves ruhában is pózolt... biztos a jelmezboltban szerezte be...


Sőt, ez most lehet fájni fog, de a cionista mozgalmat is támogatta, szintén keress rá.


És a merénylet előtt éppen bejelentette a norvég kormány, hogy elismeri Palesztin államot.


És ő egészen véletlenül pont utazott 50km-t a norvég kormánypárt ifjúsági szervezetéhez gyilkolni.


Micsoda véletlen!


Bocs, ha a valódi tényekkel megbántottalak.

2011. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Az volt a problémája, hogy Norvégia elsőként ismerte el a független Palesztin államot.


Erre a szabadkőműves sátánimádó nekiesett a fiataloknak és gyerekeknek. Halál rá!


Nézz utána az ATV cikkeiben és még videót is fogsz találni róla! Külföldön nyíltan megírták a lapok, hogy szabadkőműves!

2011. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Kisfiuk!En a kulfoldi sajtobol es az ATV-nel komolyabb hircsatornakbol ertesultem!Nekem semmi se faj...Annal inkabb nektek hogy ez a degeneralt szelso"jobbos!A szabadkomuves egyenruhas fotot mar reg igazoltak hogy egy szarul osszerakott photoshop eredmenye..Aka'r a tobbi pozolos kep!Maradjunk a realitasnal...Wikipedia a baratotok!(Bar magyar nyelven nem fogjatok tudni elolvasni.)
2011. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az atvs cikket, íme:

[link]

2011. szept. 12. 17:24
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyet. Szerintem tárgyalás sem lesz. Kap majd egy szigetet, ahol nyugodtan éldegélhet, meg előléptetik egy ranggal feljebb. Az azért furi, hogy a kommandósoknak nem volt helipokterük és nem értek ki a szigetre.
2011. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!