Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van támogatás a pályakezdő...

Bandit87 kérdése:

Van támogatás a pályakezdő álláskeresőknek?

Figyelt kérdés

Helló, pályakezdő álláskereső vagyok. A munkaügyi központban, ha regisztráltatom magam, létezik bármilyen támogatás, amelyre én is jogosult vagyok?

A hangsúlyt a pályakezdőn van, tehát munkahelyem még nem volt, csak gyakorlati helyem, amelyen az oktatásom során dolgoztam 3 évet.


2011. szept. 8. 12:55
 1/4 anonim válasza:
én ugy tudom nem jár semmi. Csak ha elkezdel valami tanfolyamot, azt támogatja.
2011. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg annyi jár,hogy hagynak csendben megdögleni.


Semmit sem adnak az ég egy adta világon,másik szakmát nem fognak felajánlani mert vagy rokon megy a továbbképzésre vagy 8 ált.-at végzettek.


Ha 1 évig együttműködsz akkor az önkormányzatnál igényelhetsz aktív korúak segélyét.1évig meg old meg magad alap van....

2011. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem a segítséget. Ha valakinek valami okossága támad, akkor az is várom.
2011. szept. 8. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi sincs. Én is így voltam, tudom, milyen rossz. :(

Végignéztem, ahogy a több éve feketén dolgozó barátnőm minden lehetséges segélyt megkap, míg én, aki TÉNYLEG őszintén rászorultam volna, semmire sem voltam jogosult... Ez van sajnos. :(


Ha el tudsz helyezkedni, akkor viszont jogosult vagy START kártyára, ami egy támogatás, de igazából nem neked jár, hanem a munkáltatónak.

Viszont áttételesen neked is jó, mert START kártyával könnyebben felveszik az embert. Elvileg.

2011. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!