Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miről is szól ez a 2012....

Miről is szól ez a 2012. január 1-ei dohányzási törvény?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egyes helyeken nem szabad majd dohányozni. Pontosan hol nem szabad majd?
2011. szept. 11. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy például a munkahelyem egész területén sem lehet majd dohányozni. Nem lesznek kijelölt dohányzásra alkalmas helyek sem. Egy multinacionális cégénél dolgozom. Ez csak egy munkahelyi információ, de valószínűleg tartom, hogy köze van ehhez a törvényhez, mert a melóhelyen is ekkortól lép hatályba.
2011. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez diszkrimináció!
2011. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

"Ez diszkrimináció!"

A dohányfüstöt 10-15, kis szélben 20-30m-ről érezni. Engem zavar a dohányfüst, de még senki sem kérdezte meg, hogy zavar-e, kivéve azokat akikkel éppen együtt vagyok és dohányozni szeretnének. Ez is diszkrimináció? Hogy én szívjam, ha akarom, ha nem?

2011. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
be lehetne végre tiltani a dohányzást, rohadtul irritáló
2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

A dohányosnak pontosan ugyanannyi joga van ahhoz hogy szívja a cigijét, mint a nemdohányosnak ahhoz, hogy ne szívja. Meg kell oldani hogy senki ne legyen korlátozva, ha én szívni akarom akkor szívhassam, de úgy, hogy az mást ne zavarjon.


Amúgy én sem tudom miről fog szólni a törvény pontosan, de januárig még úgy is visszavonják meg módosítják 50szer.

2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Engem meg a kolléganők dezodorai illetve az egyik irodában égő füstölőpálcika szaga irritál!!! Legalább annyira, mint egyeseket a dohányfüst!
2011. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen egyetértek. Ne engem mérgezzen a piti függőségeivel.
2011. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk egyelőre még az udvaron lehet, a raktárépület előtt, ahol dolgozunk. Ott nem zavar senkit a füstje.

Én ugyan nem bagózom, de tényleg nem tudom, hogy azok akik rendszeresen dohányoznak, pl. a kollégáimnak csaknem a fele, mihez fog kezdeni magával, mert aki erős dohányos, az nem bírja ki 8-9 óráig nélküle.

2011. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Engem meg a kolléganők dezodorai illetve az egyik irodában égő füstölőpálcika szaga irritál!!! Legalább annyira, mint egyeseket a dohányfüst!"


Ezt tudattad már esetleg velük is? Persze értelmes ember módján...

2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gyuri9 válasza:
Ezt is sikerült megcsinálniuk.Egy joggal teli ország lettünk,ahol mégis korlátozva vannak a jogok(gondolok itt a dohányosok jogaira).Én erős dohányos vagyok,és azzal a részével,hogy szórakozóhelyeken,játszótereken,éttermekben nem lehet dohányozni teljesen egyetértek.Mert ki lehet,vagy arréb lehet menni.De azért az durva,hogy egy 4,5-órás vonatút elött ne szívhassak el egy cigit a peronon,vagy egy 12-órás műszakban ne gyújthassak rá.Azért ez nem egy átgondolt lépés szerintem.Ha pedig az akkor,diszkrimináció(kirekesztés).
2011. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!