Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek megérdemli Damu...

Szerintetek megérdemli Damu R. a 6évet? Jogosnak találjátok?

Figyelt kérdés
Tudtommal pl a nemi eroszak nemis volt bizonyítva. Mégis 6 év??
2011. szept. 14. 09:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jogos -e, mivel ártatlannak vallja magát és azt sem tudom, hogy milyen bizonyítékok alapján ítélték el. 6 év egy örökkévalóság lehet a sitten, főleg, ha valóban ártatlan.
2011. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
nem mintha védeném mert elég sok rosszat elkövetett de szerintem ez egy vicc...milyen alapon kapott hat évet?mert bőgött egy sort a volt csaja?eddig nekem nagyon úgy tűnt hogy a csaj hazudik úgyhogy nem értem..
2011. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Ahhoz képest egyáltalán nem, hogy a Stohlköcsögnél bizonyíték is volt, és 5 hónappal megússza. Viszont a Damu R-t már régebben is kiírták a sorozatból (ha jól emlékszem), meg már voltak korábban is balhéjai, talán emiatt. De sokallom a 6 évet.
2011. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Agresszív a fazon, elképzelhető róla!
2011. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben elkövette azt, amivel vádolják akkor megérdemli, de ha ártatlan, akkor sok. Mivel nem voltunk ott, nem tudjuk eldönteni!
2011. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem,ha el is követte az ellene felhozott vádakat,akkor is sok a 6 év börtön.A reális 1-2 év lett volna.
2011. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
55%
AZé mert a csajának a pasija Andy Vajna az meg leintézte a sok börtönt
2011. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 tetro ***** válasza:
83%
nemi erőszakért, többszörös összeverésért, meg mert bezárta és nem hagyta hogy elmenjen a lány? sok a hat év? kíváncsi lennék ha valaki veletek, vagy a lányotokkal játszaná ezt el, akkor is sok lenne-e.
2011. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

HA valóban elkövette, akkor nem tartom túlzónak az ítéletet.

Ha csak a csaj szívatja, akkor bizony egy örökkévalóság abban a tudatban élni 6 évig a börtönben, hogy emberemre akadtam, és akivel együtt jártam az így tolt ki velem...

2011. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy amikor Stohlt akarták mentegetni, akkor Császár Elődöt hozták fel ellenpéldának, aki megúszta az emberölést is? Császár felmentése hatalmas korrupcióra utal, és örök szégyen marad a magyar igazságszolgáltatásban, de mert ez a szégyen megtörtént, az nem jelenti azt, hogy mostmár mindig ezt a vonalat kellene folytatni a magyar celebek közt. Stohl nem ölt embert, de amit kapott azt nagyon megérdemelte. Mindenki öt hónapról beszél, pedig leülhet akár 10-et is, ennyire ítélték.

Most Damu esetén ugyanez van. Nem a kérdezőre értem, hanem a celebvilágra. Most mindegyik Stohl-hoz hasonlítja Damu esetét! Hát a hogy a fenébe lehet a kettőt egymáshoz hasonlítani?! Ez pont olyan, mintha Damut meg Breivikhez hasonlítanánk! Stohl egy felelőtlen visszaeső, ittasan és drog hatása alatt autót vezető emberke. Ezzel szemben Damu, egy elképesztően agresszív (ezt láthattuk a Hal tortán című gagyi műsorban is, még most is fenn van a neten) személy, aki folyamatosan terrorban tartott, fenyegetett nőket, többszörösen bántalmazta, bezárta és megerőszakolta a volt barátnőjét. Megy a mosdatás ezerrel.


Aki sokalja amit Damu kapott, az hivatkozhatna Breivikre is. Breivik nem tudom hány száz embert lőtt le, mégiscsak 20 évet kapott, ehhez képest milyen igazságtalan már az a hat év.


Én mondjuk láttam a riportot Damu exével hónapokkal a nemi erőszak után, de olyan jó "előadást" én még a Jóban rosszban című sorozatban sem láttam soha. Nekem abszolút hitelesnek tűnt. Kiváncsi vagyok, akivel ezt megcsinálnák, az utána hogyan tudna nyilatkozni erről. Azon a nőn látszott, hogy mennyire nehéz erről beszélnie, mert mennyire megviselte az egész. Damuról meg mindenki láthatta milyen egy állat, komolyan nem értem, mi olyan hihetetlen azon ami történt.


Damu nagyon is megérdemelte amit kapott, remélem olyan cellatársakat kap, akik megcsinálják vele azt, amit ő tett az exével! Az lenne neki az igazi büntetés!

2011. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!