Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ingatlanos hirdetéseket...

Az ingatlanos hirdetéseket nem kellene valahogy szabályozni?

Figyelt kérdés

Épp úgy, mint a reklámokat meg minden ilyen szirszart. Például azon akadtam ki, hogy ugye nem adják ki hogy hol van a lakás, ami egyrészről érthető de! mondjuk annyit mondanak, hogy XY lakótelep. Mivel pl. ott van 40 utca, 300 ház, nagyon jó és nagyon szar környék stb. azért elég fontos lenne, hogy valami közelebbit mondjanak azon kívül, hogy X lakótelep.


Aztán, ilyet ír le csupa nagy betűvel, hogy az egész lakótelep legszebb panorámája. Hát azon a lakótelepen van is egy házsor, aminél tényleg szép a panoráma. Na most felhívom, nagy nehezen ráér, hogy megmutassa. És a lakótelep legszebb panorámája: fényévekre a szép résztől egy zárószinti lakás, a lakás egyik felének ablakai egy sötét belső udvarra néznek, a másik ablak pedig a szemben lévő ronda panelházra. Teljesen kiakadtam! És egy csomó ilyen van. Hogy félszuterén, aztán kiderül, hogy valójában egy pince stb. Össze-vissza hazudoznak a hirdetésekben, a szerencsétlen embernek meg csak az idejét rabolják, ezzel soha nem fog senki foglalkozni? Azért az ingatlanosnak ez a szakmája, jó lenne, ha foglalkoznának vele, hogy ne hülyíthessék korlátok nélkül az embereket.


2011. szept. 20. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már dolgom irtó bunkó ingatlanosokkal, úgyhogy megértelek. Ugyanígy rabolták az időmet, mint neked, fel is húztak párszor. De ezt nem hiszem, hogy szabályozni fogják, kb. esélytelen. :(
2011. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az basssza fel az agyam, amikor keresnék ár szerint növekvőbe rendezve egy oldalon, és akkor az eleje tele van 1 forintért árult lakásokkal, aminek csak a leírásába írják bele, hogy valójában 10 milla. Ezeket kötelezni kéne, hogy ha már trükközik, hogy az elejére kerüljön, akkor tényleg oda kelljen adnia 1 Ft-ért.
2011. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezeket kötelezni kéne, hogy ha már trükközik, hogy az elejére kerüljön, akkor tényleg oda kelljen adnia 1 Ft-ért."


Támogatom.:)

2011. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a legkevesebb, a szerződéseknél is ott próbálnak hülyének nézni, ahol csak lehet. Nagyon észnél kell lenni, irtó bunkók. (Tisztelet a kivételnek.)
2011. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!